Copy Paste Baba Çocuk Çift Tişörtü

Ürün Kodu : S-10367
49,90 TL

Babasının kopyası dediğiniz oğlunuz ve eşiniz için hazırlatabileceğiniz harika bir ikili; Copy Paste Baba Çocuk Çift Tişörtü..

Baba ve çocuk arasındaki o mükemmel ilişkiyi dışa yansıtacak bu baskılı tişört ile eşnizin ve çovcuğunuzun bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmemesi neredeyse imkansız. 'Copy & Paste' sözcükleri ile detaylandırılan baskılı tişörtler ile aralarındaki muhteşem uyum ve sevgi bağı gören herkesi kıskandıracak. Kalabalık ortamlarda ilgi odağı olacakları da kesin. Neşeli tasarımlarıyla Copy Paste Baba Çocuk Çift Tişörtü'nü eşiniz ve oğlunuz evde giyebilecekleri gibi sokakta, caddede, alışverişte, yürüyüşte, tatilde diledikleri her yerde rahatlıkla giyebilirler. Kaliteli dokusu ve çıkmayan baskısı ile tüm yaz boyunca bu tasarım tişörtleri üzerlerinden çıkarmak istemeyeceklerinden eminiz.

Baba-çocuk aşkını en güzel şekilde ifade edecek Copy Paste Baba Çocuk Çift Tişörtü'ne sahip olmak ve eşinizin ve çocuğunuzun bedenine göre hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun.

 

Copy Paste Baba Çocuk Çift Tişörtünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.

Yorum Yaz

ilknur ö.
teşekkür
Ürünümüzü ofisinize gelip aldık. gördüğümüz ilgi alakadan çok memnun kaldık. ürün de cok güzeldi. sagolun
15.01.2017