Baba ve Çocuğa Özel Çift Tişörtü

Ürün Kodu : S-10358
49,90 TL

Babanızın biricik ve değerli oğlu olarak ona vereceğiniz babalar günü hediyeniz hazır mı? Eğer değil ise size önereceğimiz bu çok özel hediye alternatifine bayılacaksınız!

Babalar ve oğullarına özel olarak hazırladığımız Baba ve Çocuğa Özel Çift Tişörtü, Kral ve Prens konseptiyle dikkat çekiyor. Her iki tişört de isimlerinizle sıradanlıktan çıkıyor ve tamamen size özel bir tasarım haline gelyor. Evde, sokakta, yürüyüşte, tatilde babanızla birlikte giyeceğiniz bu Baba ve Çocuğa Özel Çift Tişörtü ile dikkatlerin size yönelmesi kaçınılmaz. Aranızdaki sevgi bağının güçlenmesinde de büyük role sahip olacak bu çok özel babalar günü hediyeniz ile babanızın kendini çok değerli hissedeceği kesin. Sizin de amacınız bu değil miydi zaten? Sevgili babanıza verdiğiniz değeri yansıtacak bir hediye seçimi yapmak ve ona en az kendisi kadar özel bir hediye vermek. İşte size harika bir fırsat!

Baba ve Çocuğa Özel Çift Tişörtü için elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Bizde bu özel kombini size ve babanıza özel olacak şekilde isimlerinizle tasarlayıp, hazır hale getirelim.

 

Baba ve Çocukğa Özel Çift Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.

Yorum Yaz

bilgesultan .
baba-kız tişörtü
baba oğul ,baba kız olabilir mi ? prens yerine prenses yazsa olur mu acaba ? teşekkürler
07.10.2016
Nesibe Ç.
Teslimat çok hızlı ürünler çok güzel hazırlanmış. Kargo ücreti de olmasa super olacak :)
13.08.2016