Zonguldaklıya Hediye Özel Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
159.90 TL
Ürün Kodu : 12027

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Zonguldaklıya Hediye Özel Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bir şehre aşık olursanız dünyayı da gezseniz o şehrin size verdiği tadı hiçbir yerde bulamazsınız. Bir şehirde huzuru bulmak ve onu sonuna kadar hissetmek çok önemlidir. Eğer siz de Zonguldak şehrine aşık ve oranın güzellerini tatmış bir arkadaşınıza, sevgilinize ya da yakınınıza güzel ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Zonguldaklıya hediye özel baskılı tişört hediyesi tam size göre olacaktır. Bu tişört ile Zonguldak şehrinin tüm güzellikleri, yöresel terimleri, yemekleri ve gelenekleri de bir kez daha hatırlanmış olacaktır. Eğer hediye verdiğiniz kişi memleketinden uzakta yaşıyorsa, sayenizde memleketinin hasretini sizin hediyeniz ile bir nebze de olsa dindirebilecektir.

Aklınıza birbirinden farklı sevgiliye sürpriz doğum günü fikirleri geliyor ve farklı konseptlerde doğum günü kutlamaları yapmak istiyorsanız bu seferki konseptiniz Zonguldak olabilir… Bu şekilde planladığınız ve hazırladığınız doğum günü sürprizi ile sevgilinizi bir kat daha fazla şaşırtabilir ve sevindirebilirsiniz. Zonguldaklıya hediye özel baskılı tişört hediyesi de bu konsept doğum günü kutlamasını baş rolünü alacaktır.

Eğer siz de özel baskılı tişört ile karşınızdakini sevindirmek istiyorsanız Zonguldaklıya hediye özel baskılı tişört hediyesini değerlendirebilirsiniz. Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskıya sahip Zonguldaklıya hediye özel baskılı tişört, % 100 sağlıklı pamuklu kumaştan üretilmiştir. Hava geçiren terletmez baskı ile üretilen Zonguldaklıya hediye özel baskılı tişört, kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskıya sahiptir.

Dilerseniz sizin adresinize dilerseniz de istediğiniz herhangi bir adrese özel hediye paketi ile gönderimi sağlanan Zonguldaklıya hediye özel baskılı tişört, gören herkesi mutluluktan havalara uçuracak ve ona kendisini özel hissettirecek güzel bir hediye. Farklı doğum günü sürprizleri planlayanlar ve ilginç doğum günü hediyeleri vermek isteyenler için de mutlaka değerlendirilmesi gereken bir hediye seçeneği…