Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Çanakkale Şehri Özellikleri Yazılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%28 indirim
474.90 TL
343.91 TL
Ürün Kodu: 10282

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Çanakkaleliyiz Be Özel Tasarım Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çanakkale şehri özellikleri yazılı tişört sadece Çanakkale’lileri değil her Türk’ü gönülden vuracak niteliklerde özel bir tişört hediyesi.

Çanakkale geçilmez! Zira Türk orduları Çanakkale Zaferinde düşmana karşı etten bir duvar oldu. Yüzyılın en çetin ve kanlı savaşının yaşandığı Çanakkale savaşı, tüm dünya tarihini de derinden etkilemiş olan önemli savaşlardandır. Bağımsızlığımızın ve ulus olarak hürriyetimizin destanının yazıldığı bu savaşta her siperde ayrı bir destan yazıldığından Çanakkale şehrimiz diğer şehirlere göre birkaç adım öne çıkmıştır haliyle. Çanakkaleli sevgililere özel olarak yaptıracağınız bu özel tişört onları gerçekten de çok sevindirecek bir hediye olabilir.

Büyük Çanakkale zaferi sonucunda da ünlü ‘Çanakkale geçilmez’ sözü bir destan gibi tarihe altın harflerle kazınmıştır. Mustafa Kemal Atatürk’ün ben size taaruz emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum sözüne şahit olan bu altın toprakların ruhunu en güzel şekilde taşıyan güzel tişörtlere sahip olmak istediğinizde, Hediye Sepeti’nin bu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çanakkaleli sevgiliye doğum günü hediyesi aradığınızda bu elit tişört hediyesinden hiç çekinmeden yararlanabilirsiniz.

Çevre güzellikleriyle ünlü olan bu güzel şehrin şirin mi şirin mini sayfiyelerinden meşhur Gökçe adası, Bozca adası, tahta Truva atı, ünlü boğazı, Çimenlik, Anzak koyu gibi yerleri hep bu tişörtün üzerinde. Yine ünlü lezzetlerinden domatesi, sardalyası, çayları da öyle. Elbette ki Çanakkale şehitlerimizin huzur içinde uyuduğu şehitlik olmazsa olmazlarındandır Çanakkale’mizin. Doğal olarak  şehitlik de bu ilginç tişörtün üzerinde yer alıyor olacak. Anzak çıkartmasını durdurmak için 15 Nisan sabahı düşmana karşı gelen efsanevi 57. alay da bu tişörtün en önemli noktalarından.

Çanakkaleli eşe doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Bize sorarsanız daha fazla aramanıza gerek yok. Zira bu efsanevi tişört en güzel hediye olacaktır.

Ülkemizin her yeri güzeldir ancak bir şehir vardır ki o şehri kötü amaçlı kimse geçemez. Çanakkale ülkemizin en önemli yerlerinden birisidir. Ve sizler de ister çanakkaleli olun ister olmayın, Çanakkale Şehri Özellikleri Yazılı Tişört almak isteyeceksiniz. Çanakkale ile ilgili her şeyi içerisinde barındıran bu tişörtle çanakkaleli olanlar memleket hasretini giderecek, Çanakkale sempatisi olanlar ise çanakkaleyi daha çok sevecek. Çanakkale’nin geçilmez olduğunu herkese göstereceksiniz.

Arkadaşlarınıza alabileceğiniz hoş bir hediye olacak bu tişört, onların oldukça hoşuna gidecek. Çanakkale şehrinin her yerini artık ezbere bileceksiniz ve etrafınızdaki herkesin de bilmesini sağlayacaksınız. Siz de hemen şimdi Çanakkale Şehri Özellikleri Yazılı Tişört’ü sepetinize ekleyin!