Mardin Şehrine Özel Arkadaşa Hediye Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
349.90 TL
Ürün Kodu: 12895

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Mardin Şehrine Özel Arkadaşa Hediye Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerimize özel günlerde hediye alırken onlara özel durumları ön plana çıkarmak isteriz. Bu jestler, yaşanacak olan mutlulukları bir kat daha arttıracaktır. Erkeğe ya da kıza alınacak hediye ne olursa olsun, önemli olan ona özgü bir hediye alabilmek, onun için emek verebilmektir. Örneğin hediye almak istediğiniz kişinin mesleği, yaşı, cinsiyeti, memleketi, hobileri vs. bu kararınızı ciddi anlamda etkileyebilir. Kişiye özel tasarımları da bu anlamda mutlaka değerlendirebilirsiniz.

Mardin şehrine özel olarak tasarlanmış olan bu tişörtle özellikle memleketi Mardin olan sevdiklerinize unutulmaz bir jest yapabilirsiniz. Hele ki yıllardır Mardin’den uzak kalmış kişiler için şehir temalı bu tişört, apayrı bir duygusallık yaratacaktır. Mardin temalı tişört tasarımı sadece memleketi Mardin olan insanlara değil, mesela Mardin’e tayini çıkmış bir arkadaşınıza da alabilirsiniz. Mardin’le ilgili özel bir bağı olan herkes için bu tişörtü sipariş etmeniz mümkün.

Halkların yıllar boyunca kardeşçe, iç içe yaşadığı Mardin, ülkemizin en önemli turizm potansiyellerinden bir tanesidir. Kendine has dokusu, insanları ve lezzet duraklarıyla mutlaka görülmesi gereken bir şehir olan Mardin’e olan sevginizi, bu özel tişörtle taçlandırabilirsiniz. Hatta öyle ki Mardin şehrine özel baskılı tişörtü Sevgililer Günü erkeğe hediye kategorisi içinde de değerlendirebilirsiniz.

Hediye Sepeti üzerinden aynı gün kargo ayrıcalığı ile gelecek olan ürünün üzerinde Mardin şehrine özel figürler bulabilirsiniz. Oldukça canlı ve çıkmayan bir baskıya sahip olan tişört, su bazlıdır ve kolay kolay terleme yapmaz.