İzmir Aşığı Arkadaşa Hediye Özel Tasarımlı Beyaz Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
249.90 TL
207.42 TL
Ürün Kodu: 15760

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • İzmir Aşığı Arkadaşa Hediye Özel Tasarımlı Beyaz Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı güzel şehirleri arasında yer alan İzmir, gerek yaşayanlar gerekse kısa süreli gitmiş olanlar için her zaman özel anların ve anıların birikmesine neden olan bir şehirdir. Kültürel dokusu, tarihsel mirası ve eşsiz coğrafi konumu itibariyle İzmir’i her gören tekrar görmek istemekte ve şehir ile arasında özel bir bağ kurulmaktadır.

Bu özellikleri bakımından İzmir’i seven ya da geçirdiği anlarda özel anılar biriktirmiş yakınlarınız için hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız İzmir Aşığı Arkadaşa Hediye Özel Tasarımlı Beyaz Tişört tercih edebilirsiniz. İzmir sevgisinin her zaman üzerinde olmasını sağlayacak olan bu özel tişört, doğum günleri başta olmak üzere her türlü özel günde kullanmaya müsait olduğu gibi sıradan bir günde sevdiklerinize de sevginizi göstermenize olanak verecektir.

Özel baskılı tişörtler arasında her zaman İzmir’i anımsatarak bu kentte geçirilen güzel anıların da yaşamasını sağlayacak olan tişört tamamen insan sağlığına uygun olan malzemeden üretilmiştir. Terletmeyen ve hava alan yapısı sayesinde de sıcak günlerde ferahlık sunan tişört üzerine yüksek kalite baskı yapıldığı için solma ya da silinmelere karşı da oldukça dayanıklı olup uzun süreli kullanım imkânı yaratmaktadır.