Siyah Beyaz Renkli İsimli Ve Tarihli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
299.90 TL
254.91 TL
Ürün Kodu: 10304

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Siyah Beyaz Renkli İsimli Ve Tarihli Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Siyah beyaz renkli ve isimli ve tarihli tişört Kara Kartallıların en özel simgesi olacak!

Kara Kartal fanatiklerinden sevdiklerinize verebileceğiniz bu harika tişörtle onların gönüllerine taht kurun. Hani derler ya kanı aksa siyah beyaz akacak diye, işte bu kafada olan tüm Beşiktaş taraftarı tanıdıklarınıza, yakınlarınıza verebileceğiniz harika tasarımlı bir taraftar tişörtü. Erkek sevgiliye sürpriz yapmak istediğinizde onu yerinden zıplatacak olan bu hediyeyle dikkatini tamamen üzerinize çekebileceksiniz.

 

Siyah ve beyaz birlikteliğinin en güzel tasarımı, en yalın anlatımı bu tişörtte. Bu tişörtte sadece siz ve Beşiktaş renkleri var. Kısacası siz, siyah ve beyaz… Beşiktaşlı olmanın gururunu, aşkını en yalın şekilde aktarabileceğiniz ve yaşayabileceğiniz en sade dil yalnızca bu tişörtte mevcut. Yine kendiniz için satın alabileceğiniz bu şık tişörtü sizin gibi koyu Beşiktaşlılara ve sizin gibi hissedip sizin gibi düşünenlere de armağan edebileceksiniz. Erkek tişörtleri seçmek hiç bu kadar zevkli olmamıştır.

Hangi rengi seviyorsanız onu sipariş edebilirsiniz. Siyah severlere siyah, beyaz severlereyse beyaz tonlarda hazırlanarak gönderilecek olan bu tişörtü gören herkes üzerinizdekine bayılacak. Kara Kartallı olmanın haklı gururunu özgürce yaşayabileceğiniz karakterli bir tişört seçeneği sizlerle. Vodafon Park’ın inlediği gecelerde, Beşiktaş’ın karşılaşmalarının yaşanacağı  adrenalinli gecelerde ya da sair günlerde bile üzerinize geçirerek dışarı çıkabileceğiniz şık bir tişört. Adınız, şehriniz ve Beşiktaş’ın doğum tarihi. Bu şık tişörtte başka hiçbir detaya yer yok!

Bundan böyle Beşiktaş taraflarına değişik hediye fikirleri aradığınızda kapı kapı gezmenize gerek kalmayacak. Zira Hediye Sepeti sayfalarında hediyeniz sadece parmaklarınızın ucunda olacaktır. Hadi hemen bedeninizi belirleyerek siparişinizi oluşturun ve asil takımınızın tişörtüne  bir an önce kavuşun.

Şampiyonların rengi siyah ile beyazın birleştiği bu tişörte kendi isminizi yazdırabilirsiniz ya da Beşiktaşlı bir arkadaşınıza güzel bir doğum günü hediyesi olarak alabilirsiniz. Güzel bir hediye olmasının yanı sıra, Siyah Beyaz Renkli İsimli Ve Tarihli Tişört ile Beşiktaşlı olduğunuzu ve Beşiktaşa ne kadar değer verdiğinizi herkese göstereceksiniz. Hele ki taraftar tişörtlerini seviyorsanız koleksiyonunuz için güzel bir parça eklemiş olacaksınız.

Takım tişörtü yapımında da Hediye sepeti olarak sizlerin yanında olmaktna mutluluk duyuyoruz. Artık bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaşa göstermiş olduğunuz ilgiyi herkese duyuracaksınız. Hem kendinize hem de hediye olarak alacağınız  Kişiye özel takım tişörtlerine göz atmak ve bu tişörtü sepetinize eklemek için daha fazla beklemeyin. Hemen Tıklayın!