Türk Bayrağı Tasarımlı Çakmak sigara Tabakası Seti
Türk Bayrağı Tasarımlı Çakmak sigara Tabakası Seti

Türk Bayrağı Tasarımlı Çakmak sigara Tabakası Seti

Ürün Kodu : 8584

Türk Bayrağı Tasarımlı Çakmak sigara Tabakası Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zenit Markada Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm

Türk bayrağı tasarımlı çakmak sigara tabakası seti milliyetçi duygularını her zaman her yerde vurgulamaktan hoşlanan tanıdıklarınıza hediye edebileceğiniz harika bir set.

Zenit marka çakmak ve sigara tabakasından oluşan bu seti sevdiklerinize first class bir ürün hediye etmek istediğinizde göğsünüzü gere gere rahatlıkla verebileceğiniz bir üründür. Türk bayrağı kaplı bu çakmak ve sigara tabakası sizin ya da sevdiklerinizin cebinden veya çantanızdan büyük bir gururla çıkararak kullanabileceğiniz harika bir hediye önerisi. Doğum günü hediyeleri erkek tanıdıklarınız için satın alabileceğiniz bu hediye eşsiz bir ödül tadında ürünlerdendir

Babanıza babalar gününde, eşinize yıl dönümünüzde, arkadaşlarınıza yaş gününde veya patronunuza yeni yıl döneminde hediye edebileceğiniz bu sigara seti, tanıdıklarınızın paketi açtıklarında şeref duyacağı bir üründür. Düğün hediyeleri olarak da tanıdıklarınıza verebileceğiniz bu sigara setiyle kankalarınızın evliliğini bile  hayırlayabilirsiniz.

 

Bundan böyle sigaranızı bulunduğu bu tabakadan çıkararak yakmak çok daha prestijli ve keyifli olacak. Eğer kullandığınız eşyalarınızda ya da sevdiklerinize armağan ettiğiniz objelerde ruhunuzu taşıyacak esintiler olsun istiyorsanız sigara içiminizi bile bu güzel ürünle farklı kılabilirsiniz. Öte yandan Abiye alınacak hediye konusunda endişeler yaşıyorsanız işte size son derece prestijli bir hediye  fikri.

 

Vatanına ve Türk Bayrağı'na olan sevgisi ile bildiğiniz babanız için tercih edebileceğiniz bu şık set eşsiz bir babalar günü hediyesi veya doğum günü hediyesi olacaktır. Türk Bayrağı Tasarımlı Çakmak sigara Tabakası Seti, asil Türk Bayrağımız ile tasarlanmış eşi benzeri olmayan bir settir. Babanıza heyecan dolu anlar yaşatacak bu hediye O'nun gururla taşıyacağı aksesuarlar olacaktır. Türk Bayrağı Tasarımlı Çakmak sigara Tabakası Seti'ni çıkardığı her ortamda farkını ve bu asil bayrağa olan sevgisini de ortaya koyacaktır.

Babanızın keyifle ve gurula kullanacağı bu harika sete sahip olmak için acele etmelisiniz. Hemen Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturun ve hediyeniz ile babanızı dünyanın en mutlu insanı yapın.