Polislere Özel Deri Not Defteri

Ürün Kodu : S-3566
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Polislere Özel Deri Not Defteri Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Yorumlar

Gamze C.
13.02.2016
Çok güzel ve hızlı hizmet teşekkürler hediye sepeti
betül g.
20.12.2014
Ürün beklediğimden güzel ve hızlı bir şekilde geldi çok teşekkür ederim.

AÇIKLAMA

Polislere özel deri not defteri seti polis dostlarınızın kalbinizde ne kadar değerli bir yeri olduğunun da bir ispatı olacak!

Polis armasını üzerinde taşıyan ve polislere özel hazırlanarak gönderilecek olan bu gerçek deriden hazırlanan not defteri ve kalem seti, onlar için hazırlanmış özel bir hediye olduğundan gözünüzdeki değerlerini bu kişilere ifşa edecektir.

Polislik mesleği literatürde en zor mesleklerden biridir. Kısaca toplum düzenini ve huzurunu sağlayan kişiler diye açıklarız polislik mesleğini ama perde arkasında bu kişilerin maruz kaldığı bir çok zor durum ve görevlerinin onların omuzlarına yüklediği bir çok da zorluk vardır elbet. Polis arkadaşa en güzel hediye nedir diye düşünüyorsanız yüzünüzü güldürecek olan bir hediye seçeneğiyle karşılaşacaksınız bu sayfada.

 

Zira bir polis; yeri geldiğinde çalışma saatlerinin bile belli olmadığı zamanlarla sıklıkla karşılaşır. Bu durumda hiç uyumadan ve dinlemeden saatlerce çalışmaları gereken, izinleri ertelenen bu kişiler yine de her zaman mesleklerini yapmalı ve görev başında durmalıdır. Yaptığı işi icabı kelle koltukta gezen, sık sık tehlikelerle karşı karşıya gelen tabiri caizse istim üzerinde yaşayan polisler yine resmi tatillerde bile görev başında olan, hatta hatta polis gününde bile en çok çalışan kişilerin ta kendisi olmaktadır. Polis sevgiliye yapılacak hediyeler arasında sürprizli  seçenekler arıyorsanız polis arma logolu bu defteri ona veebilir ve onu hayli şaşırtabilirsiniz.

 

İşte bu özverili dostlara, tanıdık ve yakınlara doğum gününde yeni yılda ya da polisler gününde özel bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Bu gibi günlerde belki de onları sıradan ve vasıfsız olan hediyelerden çok daha sevindirecek ve heyecanlandıracak bir hediyeyle buluşturmak isterseniz işte polislere özel deri not defteri - kalem seti bu sayfada siparişlerinizi bekliyor.

 

Polislere doğum günü hediyeleri arıyorsanız kendinizi yormayın zira bu sayfada en güzel polis hediyeleri siparişinizi beliyor.

 

Toplumdaki düzeni ve huzuru sağlayan polislerimize özel hazırlanan logolu ve isim işlemeli defter seti güvenlik ve toplum huzurunu sağlayan en önemli basamaklardan olan polislerimize özel bir hediye olacaktır. Toplum ile ilgili önemli mesleklerden birini icra eden polislerimiz için hazırlanan çizgili yapraklı deri not defterleri onları mutlu edecek kişiye özel hediyelerden birisidir.


Kalemi ile birlikte set halinde gönderilecek defter setleri güven içinde hareket etmemizi ve ülkemizdeki huzuru sağlayan polislerimizi mutlu edecek bir hediye seçimidir.