Logolu Cam Bardak Altlığı

Ürün Kodu : S-2881
29,90 TL

İş yerindeki arkadaşlarınıza, yeni iş hayatına atılan yakınlarınıza, patronunuza ya da patron sizseniz çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz logolu cam bardak altlıkları hem anlamlı hem de etkileyici bir hediye olacaktır. İş yerindeki dostlarınıza özel bir hediye vererek onları motive etmek istiyorsanız şirket logosu ve ismine özel olarak hazırlanan bardak altlıkları kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. İlginç ofis malzemeleri ile çalışma alanınıza renk katmak isterseniz masa üstünde kullanılabilecek cam bardak altlıkları güzel bir jest olacaktır.

Sevdiklerinize ilginç hediyeler ile sürpriz yapmak isterseniz şirket logosuna özel bardak altlıklarını değerlendirebilirsiniz. Ofis hediyesi olarak sunabileceğiniz bu ürünle sevdiklerinize hoş bir hatıra bırakabilirsiniz. İşverenseniz çalışanlarınızın masa üstünde kullanabilecekleri bardak altlıklarından hazırlatarak güzel bir aksesuar da elde etmiş olursunuz. Ofis çalışanlarının bir şeyler içerken keyifle kullanacağı şık bardak altlıkları cam oluşuyla da farkını ortaya koyuyor.

Üzerine dilerseniz slogan da yazdırabileceğiniz logo ve şirket ismiyle hazırlanan bardak altlıkları çalışanları teşvik edici bir hediye olacaktır. Firmalar dilerse organizasyonlarda ya da promosyon olarak toplu sipariş de verebileceği bu şık bardak altlıklarıyla kurum imajı için güzel bir adım atabilir. Bu ürünler firmanın tanınması konusunda müşterilere de hediye edebileceği, hatırlatıcı bir ürün olarak güzel bir tercih olacak, firmanın kaliteli hizmetini ortaya koyacaktır. Slogan ile destekleyerek tamamen firmaya özel hale getirilecek bardak altlıkları reklam amaçlı olarak değerli müşterilere de gönderilebilir.

İş hayatında da etkili olabilecek son derece özel ürünler, kişiye özel hediyeler, etkileyici hediyelik ürünler Hediye Sepeti’nde aynı gün kargo fırsatıyla sizlerle!

Logolu Cam Bardak Altlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün çapı 10 cm'dir.
  • Ürün kalınlığı 3 mm'dir.
  • Parlak renkli fotoğraf baskılı bardak altlığı cam malzemeden yapılmaktadır.
  • 4'lü olarak gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Ahmet .
Çok iyi
01.04.2016
Armağan P.
Hızlı
23.01.2015
zehra e.
yine süperdiniz teşekkü ederim :)
30.09.2014