Coğrafya Öğretmenlerine Hediye Kupa Sunum Seti

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 2 Ekim Pazartesi günü teslim.
İndirime Son
199.90 TL
169.92 TL
Ürün Kodu: 12446

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set 1 adet porselen kupa bardak ve 1 adet masif ahşap tepsiden oluşmaktadır.
  • Ahşap tepsi 20 cm x 11 cm x 1 cm ölçülerindedir.
  • Kupa üzerinde her iki tarafta kişiye özel tasarım yer almaktadır.
  • Set içerisinde kupa ve ahşap tepsi üzerine isimlerinizi özelleştirme olarak girebilirsiniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

24 Kasım Öğretmenler Günü uzaktan göz kırparken siz halen en sevdiğiniz, biricik öğretmeninize ne alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediye almak istediğiniz kişi coğrafya öğretmeniyse Hediye Sepeti olarak armağan önerisi bizden, takdim etmesi sizden! Coğrafya Öğretmenlerine Hediye Kupa Sunum Seti, branş bazlı tasarımından isme özel mesajına dek coğrafya öğretmeni için Öğretmenler Gününe hediye almak isteyenlere en ideal seçeneklerden…

Coğrafya Öğretmenlerine Hediye Kupa Sunum Seti, 1 adet porselen kupa bardak ve 1 adet masif ahşap tepsiden oluşuyor. Hediyelik kupa üzerinde haritadan pusulaya, dürbünden kitaba coğrafya branşını sembolize eden pek çok materyal resmediliyor. Kupanın en önemli özelliklerinden biri de üzerine öğretmeninizin isminin yanı sıra ona özel olarak mesajınızı yazdırabiliyor olmanız. Bu yönüyle öğretmeninize kişiselleştirilmiş bir armağan sunma şansı yakalıyorsunuz. Sunum tabağındaki dünya haritası ve pusula da bu özel sete yine branş bazlı ayrı bir hava katıyor.

Öğretmeniniz için gönül rahatlığıyla ve sevinçle alabileceğiniz kupa sunum seti, “Coğrafya öğretmeni sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır” diye soranlar için de keyifli bir seçenek. Uygun fiyat avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo imkanıyla beğeninize sunduğumuz bu seti, bütçenizi zorlamadan alabilir, öğretmen yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hediye paketiyle gönderimini sağladığımız Coğrafya Öğretmenlerine Hediye Kupa Sunum Setini sipariş etmek için vakit kaybetmeyin, coğrafya öğretmeni olan sevdiklerinizi kendilerini özel hissettirecek bu özel setle bir an önce tanıştırın!