Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Kupa Sunum Seti

2 Saat 25 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%13 indirim
74.9 TL
65.16 TL
Ürün Kodu : 16131

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set 1 adet porselen kupa bardak ve 1 adet masif ahşap tepsiden oluşmaktadır.
  • Ahşap tepsi 20 cm x 11 cm x 1 cm ölçülerindedir.
  • Kupa üzerinde her iki tarafda kişiye özel tasarım yer almaktadır.
  • Set içerisinde kupa ve ahşap tepsi üzerine isimlerinizi özelleştirme olarak girebilirsiniz.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Kupa Sunum Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmen ve öğrenciler arasındaki gönül bağı her zaman farklıdır. Öğretmenlerin öğrencileri için yaptıkları fedakarlıkların ödüllendirilmesi, onların yeni bir dünyanın kapılarını aralaması, öğrencileri için büyük bir sevgi duyması özel öğretmen için hediye seçenekleri ile değerlendirilmelidir.

Bu bakımdan öğretmeninize dünyanın en iyi ve en çok sevilen öğretmeni olduğunu bir kez daha göstermek için Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Kupa Sunum Seti tercih edebilirsiniz. Bu özel set sayesinde öğretmeniniz şimdiye kadar aldığı en özel ve ayrıcalıklı hediyelerden birisine sahip olacaktır.

Öğretmenler özel bir meslek yaptıkları için başta öğretmenler günü olmak üzere her zaman öğretmeninizi mutlu etmek için tercih edeceğiniz bu set içinde yer alan kupa tamamen sağlık koşulları için uygun olup öğretmeninizin soğuk ve sıcak içeceklerini rahatlıkla içmesi için idealdir. Kolay tutulması sayesinde de her zaman rahatlıkla kullanılacak olan kupaya özel tasarlanan tepsi de tutma kolaylığı sunması açısından özeldir. Setin en büyük özelliği ise tamamen öğretmeninize özel şekilde tasarlanacak yüksek baskı kalitesine sahip olmasıdır. Bu sayede öğretmeniniz kendisini daha özel ve ayrıcalıklı hissedecek, aynı zamanda da hediyesini günlük yaşamda her fırsatta kullanmak isteyecek ve mutluluk duyacaktır.