Kurumsal Hediyelik - Personel Ödülü

Ürün Kodu : S-3224
39,90 TL

2 Saat 51 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

 

Kurumsal hediyelik – personel ödülü, büroda çalışan personelinize şık birer hediyelik olacaktır.

Büro – ofis çalışanları siz hangi doğrultuda onlarla iletişime geçerseniz, o oranda size faydalı olacaklardır. Unutmamalı ki çalışanlar sizin için ne kadar çok çalışırsa çalışsın, sizi sevdiklerinde ve size ısındıklarında, çalışma ortamlarını bir aile gibi hissedecek yanı sıra da sizin için daha yarayışlı olacaklardır. İş yerindeki randımanı arttırmak, üretimden – pazarlamaya seviyeyi genişletmek ve alanlarınızı genişlettikçe de sahada başarılı olmak için daima çalışanları hoş tutmak gereklidir. Bu yüzden yeni yıl zamanı yılbaşı paketleri hazırlayarak çalışanlarınızın gönlünü alabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda onlara yılın belli dönemlerinde irili - ufaklı  iş hediyeleri, büro aksesuarları hediye ederek motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Aynı resimde gördüğünüz bu kurumsal hediyelik personel ödülünde olduğu gibi. Masa üstü hediye likleri her zaman için personelin kullandığı can alıcı aksesuarlardandır.

 

Bu ürün çalışanlarınızın masasına çok yakışacağı gibi, aynı zamanda da gözlerini ve gönüllerin okşayacak. 7.5 cm x 10 cm ebatlarında olan bu akrilik çerçevenin üzerindeki yazılar kazıma tekniğiyle işlendiğinden yıllar boyu çıkmadan ürünün üzerinde kalacaklardır. Bu şık plaketin üzerinde çalışanınızın adını, unvanını, firmanızın ismini ve şirket logosunu ekletebilirsiniz. Her departmana aynı şekilde yaptıracağınız bu akrilik isim - unvan çerçeveleri masaların üzerinde bir bütünlük sağlayacağından müşterilerinize karşı şirket olarak da belirli bir intizam ve disiplinde görünmenizi sağlayacaktır.

Hediye hazırlama konusunda her zaman Hediye Sepetinin engin tecrübesinden  yararlanabilir ve hediye  okyanusunda ki dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

 

Şirketinizde başarılara imza atan personelinizi ödüllendirmek ve motivasyonlarını arttırmak için verebileceğiniz akrilik plaket ideal bir hediyedir. Masa üzerinde isimlik olarakta tercih edinilebilecek akrilik ödül şık bir seçim olacak. Kişiye özel olarak tercih edilen ürünler her zaman daha özel ve anlamlı olacaktır. Sizde vereceğiniz hediyenin unutulmamasını ve yıllarca hatırlanmasını istiyorsanız kişiye özel akrilik ödülü gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Erkeklere ve bayanlara hitap edebilen bu ürün özel bir günde hediye arayışınız için sizi kurtaracak bir seçim olacaktır.

Kurumsal Hediyelik - Personel Ödülü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.
  • Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.
  • Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz