Dart Tutkunlarına Hediye Birincilik Ödülü

Ürün Kodu : S-11159
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Dart Tutkunlarına Hediye Birincilik Ödülü​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dart Tutkunlarına Hediye Birincilik Ödülü isim özelleştirmesi bulunmaktadır.
  • 18 cm x 11 cm x 5 cm ölçülerindedir.
  • Eskitilmiş bronz görünümlüdür.
  • Siyah kaide üzerinde altın sarısı özelleştirme alanı bulunmaktadır.
  • Dart Tutkunlarına Hediye Birincilik Ödülü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

muzaffer b.
28.03.2019
Harika
Tasarım çok iyi yaptığım bütün yarışmalarda hediye olarak alıyorum fiyatında uygun şık duruyor
muzaffer b.
16.10.2018
Dart sevenler için gerçekten çok güzel bir hediye çok gerçekçi teşekkür .

AÇIKLAMA

 

Dart tutkunlarına hediye birincilik ödülü, dart severlere en güzel hediye olacak!

Kimilerimizin evlerinde kapı arkalarını, kimilerimizi evinde alt katları, hatta kimilerimizin salon duvarlarını bazılarımızınsa garajını süsleyen dart tahtaları çoğu kişi için vazgeçilmezlerden olabilir. Atılan oklarla hedefe en yakın puanları tutturmak, en çok puan halkasını yakalayabilmek zevki, hedefi tam 12’den vurabilmek için yüzlerce kez okların fırlatılmasına sebep olur dart tahtasında. Tahtadan, mantardan ya da metalden olabilen vurmaya çalıştığımız bu hedefler, çok uğraştığımız halde hedefi 12’den vuramadığımızda kafamızı kızdırarak rüyalarımıza dahi girebilir. Çok çalıştığımız takdirdeyse hedefe gittikçe yaklaşarak hedefi vurabileceğimiz oyunlardandır.

Bu arada artan hırsla adrenalin üst seviyelere yükselse de, dart tahtasına fırlatılan oklar büyük bir stres atma aracıdır. Bir yandan da büyük bir oyalanma aracı olan dart oyunu, insanı saatlerce oyalayan oyunlardandır. İşte bu tutkunluğa güzel bir ödül olabilecek olan bu birincilik ödülüyle arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve aynı zaman da sevindirebilirsiniz de. Eğer sevdiklerinize önemli günlerinde farklı bir şeyler hediye etmek istiyorsanız, işte size muhteşem bir fikir…

İşte sizde he daim kırmızı noktayı vurma sevdasıyla yanıp tutuşan tanıdıklarınıza bu güzel objeden armağan ettiğinizde, iş yerinde ya da evinde sergilemesi için ona zevkli bir biblo armağan etmiş edeceksiniz. Dart meraklısı arkadaşlarınız için ev hediyesi ne olabilir diye mi düşünüyorsunuz? İşte size en güzel hediye fikri burada!

Hatta dartının başında çok vakit harcayan ve gün içinde sürekli ok atışı denemeleri yapan sevgiliniz için de bu biblo değişik sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Ev için süs eşyaları konusunda da dart üzerine sürekli iddialaşan tanıdıklarınıza bu güzel ve esprili üründen alarak hediye götürebilirsiniz.