Canım Babam Masa Saati

Ürün Kodu : S-3232
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ölçüler: 10x15 cm , kalınlığı ise 18 mm'dir.
  • Parlak akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • Yazılan yazılarda asla silinme olmayacaktır.
  • Canım Babam Masa Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Halil y.
12.10.2020
Cok begendim
sağolun yazısı ambalajı paketi mükemmel bir başka alışverişte görüşmek üzere Teşekkürler

AÇIKLAMA

Canım babam masa saati ile pamuk yanaklı babanıza masasının üzerinden sürekli göz kırpın!

Bir baba bu dünyada en çok ne isteyebilir ki? Çocuğunun sağlıklı bir şekilde büyümesini, iyi bir eğitim alarak mutlu ve kariyerli bir hayata kavuşmasını olabilir mi mesela? Ya da güzel bir evlilik yaparak çoluk çocuğa kavuşmasını ve mutlu – mesut bir aileye sahip olmasını da  akabinde… Babalarımız bize sahip oldukları günden beridir bunu ister bize soracak olursanız.  Bu babalar günü hediye seçimi konusunda henüz bir planınız yoksa, canım babam masa saatiyle ona hoş bir sürpriz yapmayı düşünebilir ve emeklerinin boşa çıkmadığını ona hissettirebilirsiniz.

 

Babalar daima üzerimize titrer ve üzerimize kurdukları hayallerle yaşarlar. Bugünse babalar gününde onları sevindirme ve nazlama sırası bizlerin! Babanıza hiç kimsenin babasına veremeyeceği, almayı aklına getiremeyeceği sıra dışı ve isme özel bir hediye vermek isterseniz, seçiminiz canım babam masa saatinden yana olabilir.

Akrilik formdaki bu görkemli ve şeffaf masa saati, mükemmel bir baba ödülü olacaktır biricik babanıza. Üzerinde babanızın ismi yazılarak sadece ona özel kılınacak olan bu üründe, ona yazabileceğiniz ve gönlünüzden kopan bir dizi sevgi sözü öbeği de bulunacak. Kalbinizin tam orta yerinden çıkarak babanız için sıralanmış sevgi sözleri ve babalar gününü kutlayan en içten dileklerle doldurabilirsiniz bu masa saatinin üzerini.

Kazıma yöntemleriyle üzerine işlemelerin ve yazıların ekleneceği bu çerçeve en güzel gömme saat ile taçlandırılacak. Babanıza babalar gününde unutulmaz bir masa saati hediye etmek isterseniz, siparişleriniz için bekliyor olacağız.

Erkeğe hediye nin en güzelin bu babalar gününde babanız için Hediye Sepeti sayfalarından seçebilirsiniz.

 

Babanıza olan sonsuz sevginizi ona sunabileceğiniz bu ödül, iş yerinde masasından ayıramayacağı ve her baktığında onu gururlandıracak özel bir seçim olacak. Çocukluktan itibaren güven duyduğumuz yanımızda olduğunda hiçbir şeyden korkmadığımız babamıza olan sevgimizi göstermek bunu ona söylemek için can atarız. Üzerinde şık bir saat bulunan bu ödül üzerine yazacağınız özel mesaj onu her okuduğunda çok mutlu edecek ve kendini oldukça mutlu edecektir. Sonsuz sevgi içeren bu ödülü babanıza vererek onu ne kadar çok sevdiğinizi siz yanınızda olmasanız da bunu ona sizin yerinize söyleyecek bir hediye vermek isterseniz akrilik ödül sizin için ideal bir seçim olacak.