Kara Kuvvetlerine Özel Plaket

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
184.90 TL
151.62 TL
Ürün Kodu : 3485

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 100 x 150 x 15 mm ölçüsündedir.
  • Malzeme: Akrilik (Plexiglass)
  • Cama benzeyen şeffaf bir yapıya sahiptir.
  • Cam gibi kolay kırılan bir malzeme değildir.
  • Yapılan baskı oldukça dayanıklıdır.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda ya da istediğiniz en özel yerlerde
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Vatan topraklarımızı her vatan bireyi gibi can siperane koruyan Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kara kuvvetleri ayağında görev yapan kişiler için paha biçilmez maneviyattaki bir çerçeve ile karşı karşıyasınız… Bu özel plaket sayesinde görev paylaşımcılarınız kendini çok özel hissedeceği gibi koltukları kabaracak ve onore olacaktır.

Kara kuvvetleri Cumhuriyet tarihinden beridir vatan topraklarımızı canı bahasına koruyan askerlerimizin görev yaptığı en cesur yürekli vatanseverlerin bulunduğu mercelerdendir. Dilerseniz sizlerde rütbeli meslektaşlarınız için bu onur verici plaketi hazırlatarak onu sevinç gözyaşlarına boğabilirsiniz. Tayinler dolayısıyla sıkça yer değiştirmek zorunda kalan Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kara Kuvvetleri çalışanları, çalışma arkadaşlarıyla dostluklar kursa da maalesef bir süre sonra ayrılmak zorunda kalır.  İşte bu plaket sayesinde kurulan dostluklar ölümsüz ve ebedi kılınabilir. Hediye tasarımları konusunda asker plaketi tasarımı için Hediye sepeti sayfalarından yararlanabilirsiniz.

Görevli olduğunuz şehirden ayrılırken ardınızda bıraktığınız görev arkadaşlarınıza kendinizden bir hatıra bırakmak istemez misiniz? O halde kendinize en yakın hissettiğiniz astlarınıza ya da sizin kalbinizde unutulma bir yer bırakan üstlerinize bu özel plaketten yaptırarak hediye edebilirsiniz. Askere hediye ne alınır diye düşünenlerdenseniz, işte size en gurur verici hediye tablosu önerisi... Kara Kuvvetlerine özel bu plaket: 10 x 15 cm ebatlarındadır. Ürün parlak ve akrilik malzemeden üretilerek şeffaf cam dokusundadır. Dikdörtgen formundaki Ata’mızın amblemiyle detaylandırılmış ve zarif yapraklarla kontürlenmiş olan bu ürünün içine en anlamlı satırları yazdırabilirsiniz. İçerisinde ad, unvan ve görev yaptığınız bölüğünüze kadar yer alan bu çerçeveye her bakıldığında büyük anılar gözlerde canlanacaktır. Erkeklere hediyelik eşyalar arayanlar, bu gurur verici çerçeveyi asker tanıdıklarına hiç düşünmeden hediye edebilir.

Kara kuvvetlerinde görev yapan rütbeli askerlere özel olarak hazırlanan tayin dönemi için düşünülecek özel ve anlamlı bir hediye.


Görev yerinden ayrılırken özel bir hatıra bırakmak ve sizi daima hatırlamasını istediğiniz üstünüze hediye edeceğiniz plaket şık bir tayin hediyesi seçimidir. Görev yeri değişikliğinde böylesine özel hediyeler ile uğurlanmak astlarınızı ya da üstlerinizi mutlu edecektir.