Mesajlı Plaket Babaya Hediye
Mesajlı Plaket Babaya Hediye

Mesajlı Plaket Babaya Hediye

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 3222

Mesajlı Plaket Babaya Hediye Özellikleri

  • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.
  • Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.
  • Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Mesajlı plaket babaya hediye ile babaya en güzel babalar günü hediyesini yaratın!

Babalık, annelik bu dünyadaki belki de en zor görevlerden. Çocukları olanlar iyi bilir ki, bebeğiniz dünyaya geldiği andan beri tüm odak noktanız o olur ve üzerine titremeye başlarsınız. Aç mı, tok mu, üşüdü mü, keyfi yerinde mi yoksa hasta mı?

Etrafında dört döndüğünüz küçük varlıklar sadece bir kere aksırsa, ya da alerji olsalar, onları çok önemsediğinizden dünyanın tüm kötü senaryoları gelir ve hemen kendinizi suçlamaya başlarsınız. İşte annelik ve babalık özetle budur. Çok daha fazlasıdır da aynı zaman da ama bu duyguyu bu satırlara yazmaya kalksak, ne vakit ne de sayfalar yeterdi… bu yüzden siz de kendi babanıza babalar günü hediye si seçerken tüm bu duygu yükünü barındıracak olan güzellikteki hediyelerden seçmelisiniz.

 

En büyük sevinçlerin ya da en büyük pişmanlıkların bazen iç içe yaşandığı bu ebeveynlik sorumluluğu sizi yıllar içindeyse şu sorguya iter; acaba nasıl bir babayım? Ya da evladıma bu güne kadar iyi bir baba olabildi mi? Ona olması gerektiği gibi babalık edebildim mi? İşte siz evladınıza karşı nasıl bu duyguları hissediyorsanız, babanız da size karşı aynı duygularla doludur. Bu yüzden doğum gününde babaya alınacak hediyeler tıpkı bu çerçeve gibi manalı olmalıdır.

 

Onu bu çıkmazın içinde çıkarmak için ona mesajlı plaket hediye etmek en iyi hareket mesajlı plakettir. Zira babalarımızın bizlere ellerinden geldiğince iyi babalık ettiğini hepimiz biliyoruz. Onlar bizlere süper derecede kusursuz bir babalık etselerde, bu soruyu şüphesiz kendilerine soracaklardır. Zira annelik de babalık da böyledir işte. Verdikçe veresiniz gelir çocuklarınıza.

Babanızla aynı şehirde  değilseniz dahi babalar gününde online hediye olarak bu güzel plaketten yollayabilirsiniz.

 

Biricik babama onun kadar özel bir hediye vermek istiyorum diyorsanız aradığınız hediye babanıza özel akrilik plaket olabilir.Üzerine olan sevginizi yazabileceğiniz plaket babanızın aldığı andan itibaren kendisini çok özel hissetmesini ve gururlanmasını sağlayacaktır. İlk kez kişiye özel bir ürün alan babanız onu ne kadar çok sevdiğinizi bu plaket ile görebilecek. Babanızın her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyorsanız. Ona lazer ile şekillendirilendirilen ve üzerindeki yazıların asla çıkmayacağı akrilik ödülü hediye edin.