Üstün Hizmet Ödülü Plaket

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
199.90 TL
Ürün Kodu: 12433

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Plaket Boyutu 20x16 cm'dir
  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık katlanabilir Kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İş hayatı yoğun, yorucu bir yolculuk. Bu engebeli yolculuk sırasında elde edilen başarılar ise tüm o yorgunluğu geride bırakan büyük motivasyon kaynakları… Kurumsal bir firmada çalışırken başarıdan başarıya koşan çalışanlara özel organizasyonlar yapmak ve onları ödüllendirmek de adeta bir gelenek. Siz de şirketinizde çalışmalarıyla üstün başarılara imza atanlara özel hediye plaket vermek istiyorsanız Hediye Sepeti olarak Üstün Hizmet Ödülü Plaketini şiddetle öneriyoruz.

Şirketinizin ya da kurumunuzun en başarılı çalışanlarına takdim edebileceğiniz plaket, sayfamızda bulunan örnek ürün fotoğraflarında olduğu gibi isme ve kuruma özel olarak hazırlanıyor. Plaket, üzerine yazılacak mesaj ile anlam kazanırken, özgün tasarımıyla ve kırmızı kadife kutusuyla şık bir görünüme kavuşuyor.

Çalışma hayatında üstün başarılarla bağlı bulundukları şirket ve kurumlara değer katan kişileri ödüllendirmenin önemi büyük. Maddi değeri ne olursa olsun plaket gibi hediyelerin anlamları çalışanlara verilen mesajlarla belirleniyor. Bu bakımdan şirketiniz özelinde yapacağınız organizasyonlarınızda bu plaketi markanıza ya da kurumunuza değer katan çalışanlarınız için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu anlamlı plaketi, kurumunuza yıllarca emek verdikten sonra emekliye ayrılan çalışanlarınız için de değerlendirebilirsiniz.

Hediye Sepeti olarak bu şık ve anlamlı hediyeyi özenle paketleyerek sizlere gönderimini sağlıyoruz. Uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için hemen siparişinizi oluşturabilir, ücretsiz ve aynı gün kargo imkanımızla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizde online ödeme ya da kapıda ödeme seçeneklerimiz sizi bekliyor…