Jandarma Komutanlığına Özel Plaket

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
479.90 TL
Ürün Kodu: 3483

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 100 x 150 x 15 mm ölçüsündedir.
  • Malzeme: Akrilik (Plexiglass)
  • Cama benzeyen şeffaf bir yapıya sahiptir.
  • Cam gibi kolay kırılan bir malzeme değildir.
  • Yapılan baskı oldukça dayanıklıdır.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda ya da istediğiniz en özel yerlerde
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Jandarma komutanlığına özel plaket sayesinde devrelerinize en güzel armağanı anı olarak ardınızda bırakabilirsiniz.

Jandarma komutanlığında özel plaket, asker olan ve bu mesleğe gönül vermiş sevdiklerinize muhteşem bir hediye olabilir. Sevdiklerinize ardınıza bırakacak bir hediye illaki sivil yaşamın getirilerinden değildir. Asker doğdum asker öleceğim diyerek, mesleğini de askeriyede görev yapmaktan yana kullanarak tercihini bu doğrultuda yapmış kişiler için mükemmel bir hediye seçeneği. Bu güzel plaket sayesinde devreniz olan aynı dönem vazife yaptığınız as ya da üslerinize bu güzel plaketleri özel günlerinde armağan edebileceksiniz. Onlara bu güzel plaketle doğum günü armağanı verebileceğiniz gibi, atama dönemlerinizde de yakın olduğunuz meslektaşlarınıza ardınızda özel bir hatıralık bırakmış olacaksınız. Askere ne hediye alınır ın en güzel cevabı olacak olan bu olur verici plakete dilediğiniz özel mesajı işletebileceksiniz.

 

Üzerinde isim- mesaj – rütbe yazıları özel olarak lazer teknolojisiyle işlenecek olan bu akrilik camdan oluşan plaket, tanıdıklarınız için çok özel bir yerde duran sıra dışı bir armağan olacaktır. Her zaman sizi hatırlatacak olan bu armağanı asker tanıdıklarınıza armağan ettiğinizde, kendinizden özel bir iz bırakmış olacaksınız. Asker arkadaşa alınacak hediyeler dendiğinde bundan böyle durup düşünmenize mahal bırakmayacak olan bu güzel armağan her rütbeden tanıdığınıza onur belgesi kadar  büyük bir gurur yaşatacak.

Üzerinde Jandarma komutanlığı logosu taşıyan bu özel plaketi dilerseniz 7 x 10 cm, ya da 10 x 15 cm ebatlarından seçebilirsiniz. Hediyelik eşya ların anavatanı Hediye Sepeti sayesinde gerek sivil, gerek ordu mensubu tüm tanıdıklara hediyenin en güzelini seçebileceksiniz.

Jandarma komutalığına özel hazırlanan özel ve anlamlı bir hediye... Üzeri Jandarma komutanlığına ait logo ile şekillenip dilediğiniz mesaja ev sahipliği yapacak bu özel plaket askeriyede görev yapan sevdikleriniz için anlamlı bir hizmet anısı olacaktır. Başarıları takdir etmek üzere verilebilecek plaket anlamlı bir tayin hediyesidir.


Sevdiklerinize askeriyede geçirdiği mutlu anlara ait kalıcı bir hediye bırakmak istiyorsanız mesajlı akrilik plaket özel bir seçim olabilir.