Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love

Ürün Kodu : S-2878
29,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Sevdiklerimiz bu dünyadaki en önemsediğimiz kişilerdir. Ara sıra onlara küçük hediyeler vererek sevdiklerimizi şımartmak karşımızdakini mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu edecektir mutlaka. Bunun için romantik, küçük hediyelik ürünleri seçebilirsiniz örneğin. İşte bunun için özenle hazırlanmış ve sevdiğinizle sizi temsil edebilecek olan bir ürün… Sevgililer için hediyeler aramakta olan herkes rahatlıkla bu romantik bardak altlığından sipariş verebilir.

Love yazsından oluşan bu bardak altlıkları aşkın rengi kırmızı alanın üzerinde yer alan siyah yazı karakterinden oluşuyor. Aynı zamanda altlıkların tam ortasında bulunan odak noktalarında da adlarınızı içeren beyaz bir kalp bulunuyor. 9,5 x 9,5 cm ölçülerinde olan bu ürün kalınlık olarak 3 mm’dir. Ürünün materyali ahşap olup, ürünün üzerinde parlak renklerdeki fotoğraf baskıları kullanılmıştır. Sevgiliye doğum günü hediyesi aramakta olan aşıklar da aşkın kırmızısına boyanmış olan bu bardak altlıklarını rahatlıkla tercih edebilir.

Bir kişiye onu çok sevdiğinizi nasıl anlatırsınız? Anlatımınız hangi dilde olursa olsun, mutlaka içinde görsel de olsun. Zira aşık bir kalbin kulaklarıyla sevildiğini duymaya ihtiyacı olduğu kadar, görsel de de gözleri mutlaka karşısında göze dokunur bir manzara aramaktadır. İşte bunu evlerinizi süsleyecek olan ve 4 parçadan oluşan bardak altlıklarıyla bile anlatabilirsiniz. Hem böylelikle evinizde kullandığınız objeleri sıradanlıktan çıkararak size özel ve aşkınızın imzasını taşıyan kimliklere bürüyeceksiniz. Şık ve orijinal tasarımda olan bu bardak altlıklarını sevgiliniz çok beğeneceği gibi dekorasyon anlamında da tüm mekanlar için uyumlu bulacaktır. Bundan sonra tüm içeceklerinizi ve aperatiflerinizi daha romantik bir sunumla içeceğinizden emin olabilirsiniz. Yaklaşan yaş günü, sevgililer günü ya da özel günleriniz için hoş bir alternatif olabilecek olan bu bardak altlıklarını tüm özel günler hediyesi kapsamında değerlendirebilirsiniz. Sevgiliye 14 Şubat hediyesi konusunda hiçbir alternatif bulamasanız bile, bu romantik bardak altlıkları onu çok sevindirecektir.

İş yerinde  ya da ofisinde kullanabileceği aynı zamanda romantik olacak bir hediye vermek ister misiniz? Love desenli bardak altığı kırmızı rengiyle aşkınızı temsil edecek ve kalp içine yazılacak isimleriniz ile sadece size özel olacak.


Sevgilinizin yaklaşan doğum günü için harika bir alternatif olacak bardak altlıkları kişiye özel olması sebebiyle anlamını hiçbir zaman yitirmeyecektir.

 

Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
9.5 cm x 9.5 cm'dir.
Kalınlık 3 mm'dir.
Parlak renkli fotoğraf baskılı bardak altlığı ahşap malzemeden yapılmaktadır.

Yorum Yaz

burçin u.
yine hızlı ve sonuç mükemmel :)
17.02.2015