İsme Özel Logo Tasarımlı Deri Kaplama Sigara Tabakası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 13572

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • 10 cm x 9 cm ölçülerindedir.
  • İçi tamamen metal dışı deri kaplamadır.
  • 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Siyah ve Kahverengi renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.

İsme Özel Logo Tasarımlı Deri Kaplama Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak şık kutusuyla birlikte gönderilecektir.

Doğum günü ya da yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerimize alacağımız hediyelerin onlara hitap etmesi ve ilgi alanlarına yönelik seçenekler olmasına özellikle dikkat etmeliyiz. Bu özel günlerde gelen hediyeler alacağınız kişinin işine uzun yıllar yaraması ve her şekilde sizi hatırlatması ise olası bir durum olarak bilinir. Ancak doğum günü için evde hediye yapımı hem zahmetli hem de uzun zaman alacak bir işlem olduğundan dışarıdan almak da en az ev yapımı hediyeler kadar sevilir ve değer verildiğinin göstergesidir.

Bu bağlamda eşinizin yaklaşan doğum günü için siz de kendisine isme özel logo tasarımlı deri kaplama sigara tabakası alarak işe başlayabilirsiniz. Ancak bu ürün sandıklarınızın aksine biraz daha farklı çünkü üzerinde isim detayı bulunuyor. Bu detay ile birlikte ürün kişiye özel hale gelmiş olduğundan geriye sadece kendisine sürpriz bir doğum günü etkinliğinde hediyesini vermek kalıyor. Hediyeyi vermeden önce doğum günü sözleri uzun uzun aktarılır ve sonrasında hediye ortaya çıkar. Zaten doğum günlerini özel kılan detay da bu tür aktiviteler olarak bilinir.

Aynı zamanda ürün siyah ve kahverengi renk seçeneklerinden oluştuğundan hediye alacağınız kişinin renk zevkine göre bir seçim yapabilir sonrasında ürünü sepetinize atarak sipariş verme işleminizi tamamlayarak kendisine günlük hayatta da kullanabileceği bir parça hediye edebilirsiniz, ürün şık ve asil duruşuyla aynı zamanda iyi bir masa aksesuarı görevini de görüyor.