İmza Stilli Deri Defteri

Ürün Kodu : S-3567
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

İmza Stilli Deri Defter Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Yorumlar

ELİF E.
17.05.2019
ÇOOK ŞIKKK
ÇOK ŞIK ÇOK KULLANIŞLI
SeviL
02.07.2015
Sipariş 1 günde elime geçti. Kalite ve hizmet çok güzel çok teşekkür ederim. Yazı çok güzel yazılmış küçük olmasından korkuyordum. Herkese tavsiye ediyorum :)

AÇIKLAMA

İmza stilli deri defter seti sevdiğiniz ve armağan vermek istediğiniz herkesin olabilir!

İnsanlar siz de takdir edersiniz ki, üzerinde kendilerine özgü simgeselliklerin, kişiselleştirmelerin logo ya da emarelerin olduğu objelerden hoşlanır. Defterlerse bu dünyadaki vazgeçilmezlerimizdendir. Bugün evinizde yaşayan ya da sokakta karşılaştığınız hemen herkesin deftere ihtiyacı vardır. İşte, hediye gereksinimi duyduğunuzda 7’den 77’ye tanıdığınız ve okur – yazar olan herkese hediye edebileceğiniz özel imza tasarımlı bu defterler siparişleriniz için start almayı bekliyor.

Erkeğe doğum günü hediyesi baktığınız zamanlarda; ister patronunuza, eşe ya da babaya bu güzel defterlerden alıp rahatlıkla bir tane armağan edebilirsiniz. Ama defterlerin üzerinde taşıyacakları imzalarda öyle sıradan imza baskılarından oluşmayacak. Zira bu deri defterlerin üzerinde sevdikleriniz için hazırlanacak olan imza tasarımı Atamızın imzasından yola çıkılarak uygulanacaktır. Böylesi onurlu ve hünerli bir liderin imzasından yola çıkarak baskılanmış olan bir deri deftere kim sahip olmaz ki? Biz bu deftere hayır diyecek hiç kimseyi tanımıyoruz doğrusu. Ata konseptli imza tasarımlı defter sevgiliye sürpriz niteliğinde  hiç ummadığı bir anda karşısına çıkabilir dilerseniz.

 

Eğer siz de bu özel defterden sevdiklerime göndermek istiyorum diyorsanız, hemen şimdi sevdikleriniz için özel olacak hazırlanacak olan defter işlemlerini başlatabilirsiniz. Kırmızı- siyah- mavi- taba renk seçeneklerinden tanıdığınız kişinin en çok sevdiği defter rengini seçin ve isim – soy isim bilgileriyle hemen bize aktarın. Bizlerde sizin için hemen defter tasarımını oluşturarak tamamlayalım ve en güzel ambalajında adreslerinizde olsun. Doğum günü hediyeleri arkadaşa seçimlerinizde de hoş bir sürpriz olabilecek bu defterler arkadaşlarınızın olabilir yaş günlerinde.

 

Ata imza efektli imza tasarımlı bu defterlerden küçük – büyük tüm tanıdıklarınıza özel ya da onlar için önemli olan günlerinden armağan edebilirsiniz. İsimli hediyelikler in en özelini ve güzelini bulabileceğiniz Hediye Sepeti sayfaları sizler için en yaratıcı kişiselleştirilmiş objeleri üretmeye devam ediyor!

 

Mustafa Kemal Atatürk'ün özel imzasından esinlerek hazırlanmış deri defter setleri kişiye özel alınacak şık ve ince düşünülerek hediye edilecek bir seçimdir. Kişiye özel tercih edebileceğini deri defter seti farklı boy ve renklerde olduğu için erkeğe hediye ve bayana hediye olarak seçilebilir. Not almak ve yazı yazmak istisnasız herkesin ihtiyacı olabilecek bir durumdur. Ve her özel günde hediye edilebilecek not defterini dilerseniz öğrenciye hediye, dilerseniz de doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Kişiye özel hediyeler arasından seçeceğiniz isimli not defteri sevdiklerinizi mutlu edecek şık bir hediyedir.