Erkek Arkadaşa Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

Ürün Kodu : 12977

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çakmak 5.5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Çakmak ve sigara tabakası tamamen metaldir.
  • Çakmak gazlıdır ve gaz doldurulabilir.

Erkek Arkadaşa Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doğum günü yaklaşan sevgiliniz için ne hediye alsam arayışına girdiniz ancak işin içinden çıkamadınız mı? O halde sizin için harika bir tavsiyemiz var. Eğer hediyemen cinsiyet grubu için alınacaksa çok amaçlı ve şık mat siyah kullanımıyla kişiye özel bir çakmak ve sigara tabakası alınabilir. Ürünlerin üzerine yazdıracağınız isim ile kişiye özel hale gelen çakmak ve tabaka hediyeyi alan kişinin kendini özel hissetmesini sağlayacak.

Ürünler siyah ve mat renginde alıcısına ulaşırken tamamen metal yapısıyla daha klas bir hava katıyor demek yanlış olmaz. Ürünlerin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz önem ve değerin de altını çizmiş oluyorsunuz. Erkek arkadaşa doğum günü için fikirler düşünüyor ancak aklınıza gelen hiçbir fikre sıcak bakamıyorsanız bu tarz kişiye özel bir parça seçebilirsiniz. Böylece hediye edeceğiniz kişinin çok amaçlı kullanımla için alacağı bu hediye ile her daim sizi hatırlamasını sağlayacaksınız.

Çakmak gibi ürünler belli kalıplar için değil çok amaçlı kullanımlar için tasarlandığından hediye edeceğiniz kişinin sıkça kullanacağı da kesin… Bu da ürünü sürekli olarak kullanarak sizi hatırlamasına yardımcı olacak demek yanlış olmaz. Sigara tabakasının içerisine 20 adet sigara yerleştirilebiliyor. Çakmağın gazı bittiğinde de dilediğiniz gibi doldurabilir uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürün üzerindeki isimler de hemen silinmeyen ve uzun süre dayanaklı malzemelerden üretilmiştir demek yanlış olmaz.