Eczacılara Özel Deri Not Defteri

Ürün Kodu : S-3561
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Eczacılara Özel Deri Not Defteri'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Yorumlar

İdil G.
18.07.2019
Güvenilir bir site
Ürünü hızla temin edip gönderdiler, teşekkür ediyorum.
mahmut s.
04.04.2016
geçen hafta arkadaşım bana almış bu ajandayı. gerçekten çok şık ve kullanışlı

AÇIKLAMA

Eczacılara özel deri not defteri eczacı tanıdıklarınızı neşeye boğacak!

Mahallemizin, sokağımızın emektar eczacısı içinden çıkamadığımız hiçbir şey anlayamadığımız doktor reçetelerini bir çırpıda çözen ve bizlere yardımcı olan tanıdıklarımız hatta belki de  tanıdıktan öte dostlarımızdır artık.

Sizin de yaşadığınız yerde her zaman ilaçlarınızı tertip eden ve sağlık konusunda yardımcı olan eczacı bir tanıdığınız olabilir. İşte ona doğum gününde ya da yılbaşında bu güzel defterlerden armağan ettiğinizde yüzündeki gülümseme ile size minettar kalacak. Dilerseniz bu güzel ve şık eczacı defterini ona 25 Eylül dünya eczacılar gününde bile armağan edebilirsiniz. Eczacı babaya sözler eşliğinde armağan edebileceğiniz bu güzel emin olun ki özel gününde babanızı yüksek dozda onurlandıracaktır örneğin.

 

Öte yandan eczacılık fakültesinde okuyan çocuklarınıza, sevgilinize, yeğeninize  de güzel bir motivasyon hediyesi olarak bu güzel eczacı defterinden armağan ettiğinizde motivasyon derecesini, yükseltebilirsiniz. Beyaz önlüğünü giymiş, sizi her zaman gülümseyen yüzüyle karşılayan bu kişiliklere siz de bir hoşluk yaparak bu güzel eczacı defterinden armağan edebilirsiniz. Eczacı erkek arkadaşa hediye fikirleri aradığınızda da imdadınıza yetişecek olan bu butik defter sevdiğiniz adamı çok onurlandıracak.

 

Örneğin  reprezentanların da  tanıdık eczacılara armağan edebileceği müthiş bir hediye! Mavi – kırmızı- siyah - taba renk seçeneklerinden yararlanarak satın alabileceğiniz bu defterler sizden onlara gidecek olan en düşünceli hediye olacaktır. 13x21 cm ebatlarında olan bu özel defterlerle unutulmaması gereken bir sürü notlarını bu kocaman defterin içine sığdırabilecekler sayenizde. Üzerinde eczacı logosu, isim özelleştirmesi ve eczane adı yazacak olan bu güzel defterle eczacınızı selamlayın. Dilerseniz İsimli kalemler den de  ekleyerek bu hediyeyi daha da  zenginleştirilmiş bir şekilde sunabilirsiniz ona.

Sağlığımıza kavuşmamız gereken ilaçları temin etmemizi sağlayan ve doğru ilaçları aldığımız sağlık zincirinin en önemli halkalarından olan eczacılarımıza özel eczacı logolu deri not defteri özel ve şık bir hediye olacak. Farklı renk seçenekleri ve farklı boylara sahip olan deri ajanda üzeri lazer ile işlendiği için her zaman kullanacağı ve özel notlarını alacağı bir ajanda hediye etmeniz eczacı sevdiklerinizin yapması gerekenleri unutmadan yerine getirmesini sağlayacaktır. Sağlığımıza kavuşmak için önce doktora sonra ise eczacılara koşarak sağlığımızın en önemli adımı eczacılarımıza kişiye özel hediyeler vererek mutlu olmalarını sağlayabiliriz.