Ben Doktorum Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3149
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Hepimiz için en önemli konulardan biri sağlık. Sağlığımızda herhangi bir sorun olduğunda yaşanan hiçbir şeyin önemi kalmıyor. Sağlığımızı kaybedince ne güç, ne para, ne de başarı önemli oluyor. Sadece bir an önce sağlıklı bir hale gelip yaşamaya kaldığımız yerden devam edebilmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda da en büyük destekçimiz doktorlar oluyor.

Doktorlar, hayatlarını insan sağlığını korumaya ve insanlara sağlık sorunlarında yardımcı olmaya adamış, hatta bu görev için yemin etmiş değerli parçalarımız. Onlar hastalık zamanlarında en büyük destekçi oluyor, emeklerini esirgemiyorlar. Doktorunuza emeklerinden dolayı ufak bir teşekkür sunmak istiyorsanız ona ‘Ben Doktorum’ kahve kupası ile mesleğinin ne kadar önemli olduğunu ve kendisinin ne kadar özel olduğunu hatırlatabilirsiniz. Doktor temalı kişiye özel kupa ile bu zor mesleği yerine getiren yakınlarınızı mutlu edebilir, onları iş hayatı konusunda motive edebilirsiniz.

Sevdiklerinize değerli hediyeler ile mutluluklar yaşatmak istiyorsanız, doktorluk mesleğinin hayalini kuran öğrenci yakınlarınız için de ‘Ben Doktorum’ temalı kupa hediye ederek teşvik edebilirsiniz. Öğrenci motivasyon hediyeleri arayışınızı sonlandıracak bu hediye ile Tıp Bölümü’nü kazanmak için çabalayan sevdiklerinize destek olabilirsiniz.

Zor bir eğitim sürecini tamamlayarak doktorluk mesleğine başlayan yakınlarınıza da işin başlangıcında bir destek amaçlı yeni iş hediyesi olarak bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Severek kullanacağı isme özel kupa dostlarınızı çok mutlu edecek ve her zaman sizi anımsatacaktır.

Hediyeyi sunacağınız kişiye özel olarak kişiselleştirebileceğiniz porselen kupası doktorlara özel hediyeler arayışınıza noktayı koyacaktır. Zor ve önemli bir mesleği yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışan doktor yakınlarınıza işlerinde motive olmalarını sağlayacak bu hediyeyi vererek onları çok mutlu edebilirsiniz.

Ben Doktorum Kahve Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

 

Yorum Yaz

ÖZLEM A.
Teşekkürler
Merhaba hediye olduğu için açmadım ama paketi ve hediye notu çok güzel beklediğimden daha güzel ve hoşuma gitti kupanın da güzel olduğunu umut ediyorum inş emeği geçen herkese çok teşekkürler...
19.07.2016