Göz Doktoruna Özel Renk Körlüğü Testli Kupa

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%15 indirim
194.90 TL
165.66 TL
Ürün Kodu: 8440

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sık sık göz sağlığınız konusunda ziyaret ettiğiniz göz doktorunuzu bu kez ‘göz testli kupa’ dan hediye ederek sevindirebilirsiniz.

Doktorlar sağlığımızı emanet ettiğimiz koruyucu meleklerden. Eğer siz de göz sağlığınıza dikkat eden ve 6 ay da bir, ya da senede bir giderek göz sağlığınız konusunda özel gösteren biriyseniz, sevdiğiniz bir göz doktorunuz mutlaka var demektir. Gelin bu kez göz muayenesi için gittiğiniz doktorunuza çantanızdan bu güzel sürprizli özel kupayı çıkartın ve onu şaşırtın.

Emin olun ki, bu hediye daha önce hiç almadığı kadar esprili olacak ve onu çok sevindirecektir. Göz doktorunuz muayenehanesindeki panoyu ya da göz testi kartlarını çantanızdaki kupa üzerinde esprili bir şekilde baskılanmış olarak gördüğünde,  bu duruma hem gülecek hem de çok şaşıracaktır. En ilginç hediyeler kategorisinde kupalarda başı çekebilecek olan bu esprili kupayı mutlaka göz doktorunuza almalısınız diye düşünüyoruz.

Erkeklere hediyelik eşyalar alanında bu ürünü eğer göz doktorunuz erkekse ona alabileceğiniz gibi, bayan doktorlara da  bu kupadan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tüm içeceklerini bundan böyle sizin ona hediye ettiğiniz göz testli bardağında içeceği gibi, bu kupa onun en sevdiği kupası olacak bundan emin olabilirsiniz. Aynı göz testi uygulamalarında olduğu gibi pembe tonlarında baloncukların arasına sıkıştırılmış olan sarı renkli 7 sayısı ona çok sempatik görünecek. Hem de üzerinde doktorunuzun adı ve soyadı kişiselleştirmesiyle…  Herkesin dikkatini esprisiyle çekecek olan bu kupa, onun kadar herkesin de ilgisini çekecek ve herkes doktorunuza bu kupayı nerden aldığını soracak. Ve o da herkese sizden bahsederek sık sık sizi anacaktır. Hediyelik ürünlerden tasarım eşyalar deposu Hediye Sepeti, var gücüyle sizi ve sevdiklerinizi şaşırtacak olan hediyelikler için çalışıyor. Hediyelik kupa bardak reyonundan bu bardağı belki de en çok sizin doktorunuz hak ediyorudur.

Sağlığımız bozulduğunda doktorlara ne kadar çok şey borçlu olduğumuzu hatırlarız ve onları daha iyi tanırız. Dünyayı algılamamızı en iyi sağlayan duyu organımız olan göz çok hassastır ve tedavisi dikkat ve tecrübe gerektirir. Basit bir tanı testi gibi dursa da renk görlüğü problemlerimizi görmemizi sağlar. Göz sağlığımızı emanet ettiğimiz göz doktorlarına özel hazırlanan isim yazılı ve üzerinde göz harf testi bulunan kupa eğer bir göz doktoruysanız masanıza çok yakışacak.