Doktor Babaya Hediye Porselen Kupa

Bugün sipariş verirseniz en geç 25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 25 Eylül Pazartesi günü teslim.
İndirime Son
119.90 TL
100.72 TL
Ürün Kodu: 19618

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Part Time Doctor Full Time Father baskılı porselen kupa, doktor olan babalara özel bir hediye olarak tasarlanmıştır. Bu kupa ile babanıza doktor olduğundan dolayı övgü dolu bir hediye vermiş olacaksınız. Hem komik, hem de duygusal bir hediye olan Part Time Doctor Full Time Father kupa, babanızın ofisinde ya da evinde severek kullanabileceği bir eşya olacaktır.

Bu porselen kupanın üzerinde "Part Time Doctor Full Time Father" yazısı bulunmaktadır. Hem babanızın doktorluk mesleğine gönderme yaparken, aynı zamanda iş hayatında da kullanabileceği bir hediye olarak da öne çıkmaktadır. Kupa sadece babalar günü ya da doğum günü gibi özel günler için değil, günün her saati babanızı özel hissettirmek için de satın alabilirsiniz.

Eğer babanızın ofisinde kullanacaksa, bu kupa onun diğer meslektaşları arasında da dikkat çeken bir hediye olacaktır. Kupa, tamamen porselen malzemeden üretilmiştir ve yüksek kaliteli baskı tekniği kullanılmıştır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir. Özellikle olan babalar için kendilerini özel hissettirecek ve günlük hayatlarında kullanabilecekleri bir hediye olarak öne çıkar. Satın alarak babanıza özel bir jest yapabilir, onu mutlu edebilirsiniz.