Be Kind Çiçek Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15925

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Be Kind Çiçek Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kardeş olmak her zaman özeldir ancak çoğu zaman diğer ilişkilere göre daha da dikkatli olmayı gerektirir. Çünkü kardeşlik bir arada büyümeyi sağladığı gibi aynı zamanda kardeşlerin birbirlerinden çok şey öğrenmelerini de sağlar. Özellikle ağabey ya da abla olanlar kardeşleri için her zaman en iyisini isterler.

Bu açıdan kardeşinize anlamlı ve her kullanımda yaşama karşı olumlu bir tavır takınmasına neden olacak bir hediye seçiminde bulunmak istiyorsanız Be Kind Çiçek Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter tercih edebilirsiniz. Bu özel defter tasarımı ile dikkat çekerken, taşıdığı mesaj sayesinde de kardeşlerinizin her zaman iyiliğini istediğinizi onlara gösterebilecektir.

Sadece kardeşiniz için değil arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşiniz gibi sevdikleriniz için de tercih edebileceğiniz bu özel defter, hoş tasarımı ve anlamlı yazısı ile birlikte kullanım için ideal bir ürün olacaktır. Özenli tasarımı sayesinde günlük yaşama ait, iş yaşamına ait ya da akademik dünyaya ait notların tutulmasından ayrı bir keyif verecek olan defter, bu özellikleri ile birlikte sevdiklerinizi de özel şekilde mutlu edebilmenize imkân veriyor. Özel kağıt yapısı ise yazı yazmayı daha kolay hale getiriyor ve uzun soluklu yazmalarda bile kişinin rahatsız olmasını engelliyor.