50 Dilde Seni Seviyorum Çerçeve

Ürün Kodu : S-2852
44,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

50 dilde seni seviyorum çerçevesi, sevdiğinize gerçek bir özür hediyesi olabilir…

Öyle zamanlar vardır ki bazen sevdiğinize sadece tek bir kez ‘seni seviyorum‘ demek yeterli olmayabilir.

Özellikle sevginizi yoğun olarak hissetmek isteyen bayan arkadaşlarınıza dünyanın dört bir yanından sevgi cümleleriyle aşkınızı aktaran bu çerçeveyle siz de sevdiğiniz kadını sevgi seline uğratabilirsiniz. İlgisizliğinizden yakınan bayanlar için bu çerçeve bire bir nitelikte hediyelerden olacaktır.

Öte yandan sevdiğinize karşı bir kusur işlediyseniz ve ona bir özür borçluysanız işe yüzlerce dildeki bu seni seviyorum çerçevesi işlediğiniz kabahati unutturacak ve özür babında muhteşem bir hediye olabilecek. Bize soracak olursanız, en güzel ve romantik anınızın resmini bu güzel çerçeveye yerleştirin ve ona armağan edin. Bakın nasıl da yumuşayacak…

28 x 25 cm boyutlarındaki bu güzel çerçeve, 15 x 21 cm ebatlarında resim alanına sahip. Üzerinde farklı dillerde defalarca seni seviyorum cümlelerinin, isimlerinizin ve kalp içinde adlarınızın baş harflerinin bulunduğu bu şık ve ahşap çerçeve, sevdiğiniz kişiye onu ne kadar çok sevdiğinizin bir göstergesi olacaktır.

En güzel resim çerçeveleri arasından seçtiğiniz bu farklı çerçeveyi pekiştirebileceğiniz sözler se seni seviyorum çünkü sözleri

Biricik sevgiliniz bu güzel çerçeveyi çalışma masası aksesuarları nın arasına beğenerek ve severek koyabilecektir.

Aşkıma sevgimi anlatmak istiyorum ancak Türkçe yetersiz kalıyor ise size 50 dilde seni seviyorum yazan çerçeveyi önerebiliriz. Onun ayaklarını yerden kesecek bu çerçeve sevgilinizin gözünde romantik biri olacaksınız.

Sevgilinizi çok etkileyecek bu çerçeve üzerine isimlerinizi ve isimlerinizi baş harflerinizi yazdırarak önemli bir hediye vermiş olacaksınız. Ona duyduğunuz sevginin büyüklüğünü ifade edecek bu çerçeve ile sevgilinizi mutlu etmenin keyfini yaşayın.

50 Dilde Seni Seviyorum Çerçeve'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.
23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.