Baba Tasarımlı 4 Foto Baskılı Yapışkan Çerçeve

Bugün sipariş verirseniz en geç 7 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.
İndirime Son
149.90 TL
130.41 TL
Ürün Kodu: 19564

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Ölçüsü 20 x 30 cm
  • Kendinden Yapışkanlıdır. Dilediğin yere yapıştır, çıkar, başka yerde yeniden kullan.
  • Dikdörtgen Çerçeve'nin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvarlara rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsin.
  • Çiviye gerek duymadan kullanabilirsin.
  • Baskılı Beyaz Renk Dekoratif Yapışan Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

"Baba Tasarımlı 4 Foto Baskılı Yapışkan Çerçeve" ile babanıza özel bir sürpriz yapın! Bu özel tasarım çerçeve, babanın ofisinde veya evinde dikkat çekici bir dekoratif parça olacak. Yetişkinler için ideal bir hediye olan bu çerçeve, doğum günleri, babalar günü, özel günler ve hatta "içimden geldi" gibi anlarda mükemmel bir seçim olacak.

Fotoğraflarınıza özel olarak hazırlanan bu yapışkan çerçeve, Babanızın yaşamındaki önemli anları yakalayan fotoğrafları bir araya getirin ve "kişiye özel" bir hediyeyle onu özel hissettirin.

Babanızın ofisinde hızlı bir şekilde yapıştırabileceğiniz bu çerçevenin, herhangi bir delik veya çivi gerektirmeden kolayca sabitlendiğini hatırlatalım. Böylece babanızın fotoğraflarını her zaman yanında taşıyabilmesini sağlayarak, doğum günü veya babalar günü gibi özel günlerde sevdikleriyle paylaşmasına olanak sağlayacaksınız.

Hediyelik eşya sitemizin birbirinden özel ürünleri arasından "Baba Tasarımlı 4 Foto Baskılı Yapışkan Çerçeve"yi seçerek babanızı mutlu edebilirsiniz.