0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comEn İyi Babaya Babalar Günü Hediyesi Tişört

Ürün Kodu : S-10356
29,90 TL

Biricik babanıza alabileceğiniz hediye seçeneklerinin en güzelini sizlere sunuyoruz; En İyi Babaya Babalar Günü Hediyesi Tişört.

Farklı ve anlamlı bir hediye olarak hem sizin hem de sevgili babanızın beğenisini kazanacak bu babalar günü konseptli tişörtümüz babanıza şimdiye kadar aldığınız klasik hediyelerden oldukça farklı. Dünyanın en iyi babalarına özel olarak hazırladığımız En İyi Babaya Babalar Günü Hediyesi Tişört, babanızın isim-soyismiyle ve doğum tarihiyle anlam bulacak. Babanızın gördüğü ilk andan itibaren heyecanlanmasına ve duygu dolu anlar yaşamasına sebep olacak bu tasarım tişörtümüz heyecanını ve kalıcılığını bir ömür sürdürecek. Babanız bu tişörtü giyip gittiği her yerde ilgi odağı olacak ve ona verdiğiniz değer herkesin diline dolanacak. Aranızdaki o güçlü bağın daha çok kuvvetlenmesinde de etkili olacak En İyi Babaya Babalar Günü Hediyesi Tişört'ün babanızı fazlasıyla mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Sizde değerli babanıza en az kendisi kadar özel bir babalar günü hediyesi vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve En İyi Babaya Babalar Günü Hediyesi Tişört'ü onun için hemen hazırlatın.

 

En İyi Babaya Babalar Günü Hediyesi Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.