Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört

Ürün Kodu : S-10370
29,90 TL

Erkek çocukları için hazırlanmış en şirin, en sevimli, en güzel hediye alternatifi olabilecek Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört'e bayılacaksınız!

Çocuğunuza doğum gününde sıradan hediyeler vermekten sıkıldıysanız tasarım tişörtümüz ile en renkli hediyeyi seçeceğinizden emin olabilirsiniz. Üzerinde kulaklıkla müzik dinleyen şirin bir köpek baskısının yer aldığı Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört, çocuğunuzun ismine özel hazırlanınca sıradanlıktan çıkacak kalıcı bir armağana dönüşecektir. Çocuğunuzun bu sevimli tişörtü bütün yaz boyunca üzerinden çıkarmayacağına emin olabilirsiniz. İsmine özel bir hediye almak onu mutluluktan havalara uçuracak Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört'ü evde, sokakta, tatilde dilediği her yerde keyifle giyebilecek.

Siyah ve beyaz renk seçeneğinden dilediğinizi seçip çocuğunuzun bedenine göre hazırlatabileceğiniz Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört'ü onun ismine özel hazırlatmak için daha ne bekliyorsunuz ki? Acele edin ve bu sevimli hediyeyi kaçırmayın!

 

Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört'ü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.