Efsane Oyun Poke Go Topu Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10406
29,90 TL

Poke go'yu hakkını vererek oynamak ister misiniz? Nasıl olacak bu? derseniz Efsane Oyun Poke Go Topu Baskılı Tişört sizer için! Poke oyuncularına özel olarak tasarlanan tişörtümüz Poke topu ile hayat buluyor. Tasarım harikası tişörtümüz ile Poke avına çıktığınız zamanlar daha bir keyifli geçecektir. efsane görüntüsü ile ilgi odağı olacağınız kesin. Poke oyuncusu arkadaşlarınızın da ilgisini çekecek bu tişörtü nerden edindiğiniz merak konusu olacak, arkadaşlarınızın da beğenisini kazanacaktır.

Sizi sokaklara döken ve bir arayış içine sokan bu efsane oyuna olan hayranlığınızı Poke avına çıktığınızda giyeceğiniz Efsane Oyun Poke Go Topu Baskılı Tişört tişört ile dışa yansıtın. Siyah ve beyaz renk seçeneğinden dilediğinizi seçip bedeninize uygun olarak hazırlatabileceğiniz tasarım tişörtümüzün dolabınızın en gözde parçası haline geleceğinden çok eminiz. Hatta ve hatta başka tişörtünüz yokmuşcasına Efsane Oyun Poke Go Topu Baskılı Tişört'ü benimseyecek ve üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Çıkarmak istememeniz oldukça normal çünkü baskılı tişörtümüz rahat kesimi ile hem çok konforlu hem de sıradışı tasarımı ile çok farklı.

Popüleritesi biranda yükselen efsane oyun Poke Go'yu daha keyifli hale getirecek ve bu oyuna olan hayranlığını herkese her yerde yansıtabilecek Efsane Oyun Poke Go Topu Baskılı Tişört'e sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Tasarım tişörtümüzü yalnızca kendiniz için değil bu keyifli oyunu oynayan arkadaşlarınız için de hazrlatabilir, onlara sürpriz niteliğinde bir hediye verebilirsiniz.

 

Efsane Oyun Poke Go Topu Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Tişörtünüz size fotoğrafta göründüğü gibi ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.