Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%9 indirim
69.9 TL
63.61 TL
Ürün Kodu : 10044

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doğu Karadeniz’in incisi ünlü Akçaabat köftesiyle ünlü Trabzon kentimizi kim bilmez? Burada doğmuş ve Trabzon’a aşık olup ta, farklı yerlerde yaşamakta olan sıla özlemi çeken tanıdıklarınıza Trabzon şehrine özel isimli duvar saatinden alarak armağan edebilirsiniz.

Trabzon’un birbirinden farklı tonlarda zengin yeşilliğini, tarihi eserlerini ve Trabzon’a has tüm güzellikleri üzerinde barındıran bu saate sevdikleriniz bayılacak! Üzerinde ünlü Atatürk köşkünün, Kostaki konağının, Ayasofya müzesinin, yaylaların bulunduğu bu güzel saat, tanıdığınıza hep Trabzon’u anımsatacaktır.

Trabzon’un yeşil vadileriyle üzerinde parıl parıl parlayan güneşiyle simgelenen resimli bu saat romen rakamlarıyla detaylandırılmış ve en güzel şekilde sevdiğiniz kişiye iyi ki doğrun dilekleriyle iletilecektir. Kısa doğum günü sözleri eşliğinde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu hoş saat, onlara en sürprizlisinden bir armağan olacak!

 

Bu güzel saat sayesinde en güzel şekilde memleket hasreti dinecektir. Trabzon’u ne zaman anımsamak isterseniz, saate bir kez bakmanız yeterli olacak aynı şekilde tanıdıklarınız için de öyle, bu muhteşem niteliklerde tasarlanmış saati hemen sevdiklerinize armağan edebileceksiniz. Doğum günü hediye leri arasında sevdiklerinizin hiç aklına gelemeyecek özellikler taşıyan bu hediye sayesinde onları bomba bir hediyeye kavuşturabilirsiniz.

 

Tanıdıklarınıza gerçek bir hediye vermek istediğinizde onlara en düşünceli hediye formatında hazırlanacak olan bu saat, tam bir hasret giderici obje olacaktır. Trabzon’un duvarlarınızda ışıl ışıl parlamasını isterseniz, hemen sizlerde bu doğa temalı saatten sipariş ederek satın alabilirsiniz. Trabzon’lu annenize, Trabzon hayranı olan babanıza ya da dedenize veya nenenize sevgi dileklerinizle satın alabileceğiniz bu güzel saat onlara en güzel sürpriz olacaktır. Evlerin duvarlarında hatta işyerlerinin en güzel köşesinde asılabilecek ve Trabzon’un sıcaklığını yansıtacak olan bu saat ile mekanlar can bulacaktır.

Hediye Sepetinde yer alan tüm tasarım duvar saati formları sizi bekliyor!

Trabzon'a gitmiş ve hayran kalmış sevdikleriniz için alabileceğiniz Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati kendine hayran bırakacak şık bir ev hediyesi olacaktır. Trabzon şehrinin güzellikleri ile detaylandırılmış olan bu duvar saati hediye edeceğiniz kişinin ismine özel hazırlanacaktır. Sevdikleriniz bu şık ve özel saati salonlarının duvarında keyifle sergileyeceklerdir ve saate her baktıklarında sizi sevgiyle hatırlayacaklardır. Sizde şık ve özel bir ev hediyesi arıyorsanız Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati'ni hemen satın alın sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayın.