Mesajlı Anneler Günü Saati

Ürün Kodu : S-2725
44,90 TL

4 Saat 32 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Mesajlı anneler günü saatiyle ona söylemek istediğiniz sözler içinizde kalacağınıza en güzel sözleri bu saatle söyleyin ki, anneniz sizi özlediği her an tekrar tekrar bu saate baksın. Böylelikle de ne kadar çok sevildiğini bilsin.

İnsanlar birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini söylemeye imtina eder bazen. Kimisi bunu hep erteler, kimisi utanır sevgisinden söz etmeye kimisi de meşguliyetlerini bahane eder. Ama sevgi sözcükleri her zaman söylenmelidir hem de geç kalmadan. Kim bilir belki yıllar geçtiğinde söyleyemediğiniz her güzel sözü içinizde biriktirmiş bir halde bulabilirsiniz kendinizi. Ve o zaman da geri dönülmesi imansız ve çok geç olabilir. Özellikle de hayatımızda en çok sevgi sözcüklerini hak eden kişiler annelerimizdir. Anlamlı hediyeler arasından seçilebilecek olan bu anne mesajlı özel saatse, onun için en anlamlısı olacak.

Anneler gününe özel hediyeler konusunda tasarım duvar saatleri imdadınıza yetişecektir. Gelin bu anneler günü ona bu saati armağan edin. Annenize yıllardır içinizde biriktirdiğiniz ama açığa çıkaramadığınız, dilinizin ucuna kadar gelse de annenize bir türlü söyleyemediğiniz duygularınıza bu saat tercüman olsun. En güzel kır çiçekleri motiflerini kenar süsü olarak üzerinde barındıran bu dekoratif saat de tam da bunun için var. Gelin annenize söylemek istediğiniz güzel sözcükleri zamana yayın ve sizin dile getiremediğiniz duygularınızı açıklıkla bu saat dile getirsin. Hatta tüm kardeşler bir araya toplanarak dizelere dökmek istediğiniz anne sevgisini kalplerinizi birleşerek de bu saatin üzerine yazdırabilirsiniz. Saat siparişini vermek için saate yazdıracağınız dizeleri saptamanız ve özelleştirme butonuna da isimlerinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Duvar saat çeşitlerimizden anne mesajlı bu duvar saatini her yaştan tüm anneler çok sevecek…

Annenizi ne kadar çok sevdiğinizi ona her dakika söylemek istiyorsanız size harika bir önerimiz var. Üzerinde isimlerinizin ve sadece size özel mesajınızın yazacağı bu duvar saati annenizin saate her baktığında duygulanmasına ve ona güzel şeyler hatırlatmasını sağlayacak.


Saate anlam katan çiçek motifi onun evinden ayıramayacağı bir hediye olacak. . Onu mutlu etmek için geç kalmayın.

Mesajlı Anneler Günü Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

Serap D.
Tam istediğim gibi olmuş emeginize sağlık...
11.05.2016
Diljar .
Ürün ve paketleme çok iyi. Teslimat 1 günde yapıldı. Teşekkürler.
18.08.2015