Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Eviniz İçin Özel İsimli Duvar Saati

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
299.90 TL
266.91 TL
Ürün Kodu: 8431

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlarınız ya da yakın çevreniz tarafından farklı objeleriyle en çok konuşulan evin sizinkisi olmasını istiyorsanız, bu saati alarak evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz. Zira bu size özel saat hakkında çok konuşulacak… Üzerinde sizin ve sevdiğinizin adının en esprili şekilde yer alacağı bu saat oldukça sevimli ve sempatik bir tasarıma sahip. Üzerinde biraz eskitme ve birazda popart esintilerine rastlayabileceğiniz orijinal duvar saatini siz ve tüm aile çok sevecektir.

Sayıların en güzel ve farklı karakterlerde can bulduğu bu saat, 6 mm kalınlığında ve 27 cm çapında ahşap bir platformdan oluşuyor. Ürün 1 adet AA pil ile aktive olurken,  ses çıkararak ortamı rahatsızlığa bozmayan akıcı saat mekanizmasıyla çalışmaktadır. Babaya doğum günü hediyesi almak istiyorsanız eğer, üzerinde soyadının yer aldığı bu saati babanız gördüğünde koltuklarının kabaracağından emin olabilirsiniz.

…… Malikanesi şeklinde üzerine soyadınızı yazdırabileceğiniz bu saat, hemen orta noktanın altında ev sahibinin ve ev sahibesinin adlarını bulunduruyor. Ve bu isimlerin hemen altında da aile için özel olacak olan bir tarih mevcut. Bu bölüme tanışma gününüzün tarihini ya da evlenme yıldönümünüzün tarihini yazdırabilirsiniz. Hediye saatler çiftleri sevindirmek konusunda oldukça gözde olan ürünlerdendir.

Evinizin dekorasyonunu sıcacık bir kucaklama ile destekleyecek olan bu saati evinizin girişine asabileceğiniz gibi, oturma odanızın da en güzel duvarına kondurabilirsiniz. Tarzıyla tamamen sizin evinize aitliğini vurgulayan ve evinizin de sizin ruhunuzu taşıyor oluşunu en güzel şekilde simgeleyen bu saat sayesinde mekanlarınız şenlenecektir. Hediyelik eşya konusunda çekinmeden isme özel duvar saatlerinden sipariş edebilirsiniz. Zira evinin dekorasyonuna düşkün bayanlar bu saatlere bayılıyor.

Zamanın akışını size ve ailenize özel bir saatten takip etmek istemez misiniz? Evinizin en güzel duvarlarını ailenize özel olarak hazırlanmış duvar saati ile süsleyerek ev dekorasyonunuzu daha çekici hale getirin.


Üzerinde soy isminizin, isimlerinizin ve sizin için anlamlı olan tarih yazdırabileceğiniz alanları ile ailenize özel duvar saati.