Tarihli Deri Kredi Kartlık

Ürün Kodu : S-2837
39,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Ona üzerinde özel tarih bulunan ve isme özel olan bu kredi kartlığını aldığınızda çok sevinecek…

Günümüzde moda akımları kadınlarda olduğu kadar erkek modasında da yeni trendlerle gelişmeye devam ediyor. Ve buna da bağlı olarak erkek ceket ve pantolonlarında regular formların çok dışında kalan bedene oturan slimfeet ceketler ya da skinny pantolonlar oldukça moda oldu. Hal böyle olunca da modayı yakından takip eden ve bu tarzları kovalayan erkekler, artık ceplerinde potluk yapan kocaman cüzdanları kullanamaz oldular.

Bu yüzden de erkekler günümüzde pastaf şeklinde nakit paralar taşımak yerine ince kredi kartlarını üzerlerinde taşımayı yeğliyor. Gelin, siz de bu birliktelik yıldönümünüzde, ya da yaş gününde ona bu isme özel – tarihli şık kredi kartlıklarından alarak onu sevindirin. Evlilik ya da ilişki konusunda erkeklere yıldönümü hediyeleri arayan bayanlar, bu kartlıktan rahatlıkla yararlanabilir. Erkeklere özel hediyeler konusunda sayfalarımızda dilediğiniz hediyelik ürünü bulabilirsiniz.

Erkek arkadaşa sevgililer günü hediyeleri arayan gen kızlar ya da eşler bu ürünü partnerlerine verdiklerinde, sevdikleri erkeği onore edecekler. Gerçek deriden oluşan bu kartlık için renk seçenekleriniz açık kahve ve siyah tonlarından oluşuyor. 10 adet iç şeffaf yapraklardan ve 4 adet de kapak cebinden oluşan kredi kartlık 9,5 x 7 cm ebatlarında. Skinny pantolonların ya da dikişli dar kuplu ceketlerin iç ceplerine rahatlıkla yerleştirilebilecek olan bu kredi kartlıkları hem çok tarz bir görünüme sahip hem de dışardan bakıldığında belli olmadan taşınabiliyor. Güzel hediyeler durağı Hediye Sepeti cüzdandan, para klipsine ya da kredi kartlığına kadar şık ürünleriyle yüzünüzü güldürmeye devam edecek.

Sevgilinize olan sevginizi bir hediye ile de belirtebileceğinizi düşündünüz mü? Kişiye özel seçilen hediyeler her zaman hediye sahibini onun için özelle seçilip hazırlanan bir hediyeyi görünce mutlu olmaması mümkün değildir.

Sevgiliniz için özenle seçilip özenle hazırlanan orjinal deri kredi kartlığa onun isminin baş harflerini ve ona özel bir tarihi yazdırarak çok şık bir hediye yaratabilirsiniz.
Tarihli Deri Kredi Kartlığı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Kredi kartlık 10 adet iç yaprak, 4 adet kapak cebinden oluşmaktadır.
Orjinal dana derisinden imal edilmektedir.
Siyah ve taba renk seçeneği vardır.
Ürün 9.5x7 cm boyutlarındadır.