Baş Harf ve Tarihli Deri Kredi Kartlık

Ürün Kodu : S-2821
59,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Hayatımızda büyük bir yer kaplayan kredi kartları artık cüzdanlarımızda da önemli bir yeri işgal ediyor. Onları düzgün bir şekilde saklamak içinse ihtiyacımız olan kartlara uygun gözlere sahip kullanışlı bir cüzdan!

İsme özel olması detayıyla sevdiklerinize verebileceğiniz özel ve etkileyici hediye seçenekleri arasına girebilen kişiye özel baş harf ve tarih detaylı cüzdan sıradan hediyelerden sıkılanlar için harika bir tercih olacak. “Erkeğe ne hediye alınır?”gibi sorularınıza karşılık niteliğinde bu cüzdan sıradan bir cüzdandan farklı olarak kişinin baş harflerini ve onun için özel bir tarihi taşıdığı için değerli bir cüzdana dönüşüyor. Sevdiklerinize yaratıcı doğum günü hediyeleri arıyorsanız kişiye özel deri cüzdan etkileyici olacaktır! Doğum günü hediye fikirleri erkekler için düşünüldüğünde pek fazla seçenek yok gibi geliyor ancak gördüğünüz gibi sıradan gibi görünen bazı ürünler kişiye özel hale getirilerek çok etkileyici olabiliyor.

Erkek arkadaşınıza veya babanıza doğum günü hediyesi olarak sunabileceğiniz baş harf ve tarih detaylı deri cüzdan muhakkak onların severek kullanacakları bir eşyaları olacak ve her zaman sizi anımsamalarını sağlayacaktır.

Söz konusu erkekler için hediye seçmek olduğunda üzerine baş harf ve özel bir tarih işlenebilen deri cüzdan en güzel Sevgililer Günü hediyeleri arasında da göze çarpıyor! Bu şık ve etkileyici hediye sevgilinizi çok mutlu edecek ve kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Böyle ilginç hediyeler ile sevdiklerinize akılda kalıcı sürprizler yapmak istiyorsanız kişiye özel cüzdanı Hediye Sepeti farkıyla aynı gün kargo avantajıyla hemen temin edebilirsiniz.

Baş Harf ve Tarihli Deri Kredi Kartlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Orijinal deriden üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 10 x 8 cm'dir.
  • 10 kredi kartlık yaprak, 6 adet kart ve 1 adet para koyma gözü vardır.

Yorum Yaz

BÜŞRA D.
özel bi ürünün bu kadar kısa süre de elime ulaşmasından bahsetmiyorum bile emeğinize teşekkürler. :)
16.09.2015
şeymag .
tam istediğim gibi geldi. ayrıca çokta hızlı ulaştı :) daha sonraki alışverim hediyesepeti nden :)
05.08.2015