Kişiye Özel Harf Tasarımlı Otomatik Erkek Deri Cüzdan - Hakiki Deri

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
424.90 TL
Ürün Kodu: 13654

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir.
  • Kartlık Cüzdan İçi Bölmeler 1. Sınıf Astarlıdır ve 1. Sınıf İşçilikle Üretim Yapılmıştır.
  • Kızak 5 Adet Kart Almaktadır.
  • Harici 2 Adet Kart Bölmesi ve Para Bölmesi,  Ehliyet, Kimlik (Yeni) Bölmesi bulunur.
  • 7 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşınızın yaklaşan doğum günü için ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz kendisi için tasarlanan şahane bir ürünle sizi tanıştırmak isteriz. Erkekler için alınacak hediye kategorisi kadınlara nazaran daha az ve detaydan uzak olduğu için ilk akla gelen seçenekler arasında cüzdan yer alıyor. Erkek arkadaşınıza hediye almak için deri cüzdandan daha uygun bir parça olmayacağının altını özellikle çizmek gerekir. Çünkü bu ürün sevgilinizin günlük hayatta da oldukça işine yarayacak ve hiç yanından ayırmayacağı bir parça olacak.

Kendisine aldığınız hediyenin yanında bir de onun için seçtiğiniz doğum günü sözleri serisinden bir küple armağan ederek sevgilinize unutamayacağı bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Hatta doğum gününden ziyade; yılbaşı, yıldönümü ya da sevgililer günü için de ideal bir parça olarak bilinen cüzdan deri üretime sahip olduğundan oldukça da şık bir kullanıma sahiptir. Üstelik ürünün üzerindeki minik kişiye özel detay da ürünü harika kılan bir başka kriter olarak dikkat çekiyor.

Doğum gününde çok sayıda iyi ki doğdun mesajları sevgiliniz en çok sizin hediyenizi beğenecek ve sizden gelen romantik hareket karşısında mutluluğunu gizleyemeyecek diyebiliriz. Bunun yanı sıra artı olarak oldukça işine yarayacak olan bu parça ile siz de sevgilinize hoş bir sürpriz ve güzellik yaparak gününü anlamlı hale getirebilirsiniz. Cüzdan size gelmeden önce hediye paketi yapıldığından sizin ekstra işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.