İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 12318

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gerçek deriden yapılma kartlıkların Taba ve Siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • İsim ve tarih özelleştirmesi lazer kazıma ile yapılmaktadır ve aslı çıkma yapmaz.
  • Orijinal Deri.
  • 10x8 cm ölçülerinde.
  • 10 kredi kartlık yaprak, 6 adet kart ve 1 adet para koyma gözü vardır.
  • İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Banka kartları, marka kartları derken cüzdanlar, her geçen gün daha da hacim kazanıyor, elde ve çantada taşınması zor bir hale geliyor. Üstüne üstlük kartların kapladığı yer nedeniyle zamanla cüzdanların biçimi bozuluyor ve daha çabuk eskiyorlar. Bu nedenle pek çok kişi kartlarını bir arada taşımak için kartlık kullanıyor. Siz de kendiniz ya da yakınlarınız için kişiye özel bir kartlık arıyorsanız doğru adrestesiniz! Hediye Sepeti olarak kişiye özel tasarım kartlık modelleri arasında öne çıkan İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlığı beğeninize sunuyoruz.

Gerçek deriden üretilen İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlığın, taba ve siyah renk seçenekleri mevcut. Sayfamızda bulunan örnek ürün fotoğrafında olduğu gibi, 10cmx8cm ölçülerinde olan kartlığın, 10 adet kredi kartlık yaprağı, 6 adet kart ve 1 adet de para koyma gözü bulunuyor. Oldukça işlevsel olan bu kartlığı kişiye özel olarak hazırlıyoruz. Kartlığın ön yüzüne isminizi ve dilediğiniz tarihi yazdırma şansına sahipsiniz. İsim ve tarih özelleştirmesi, lazer kazıma ile yapılıyor ve silinme, çıkma gibi bir risk de taşımıyor.

Erkek arkadaşına doğum günü hediyesi almak isteyenler için biçilmiş kaftan bir hediyelik olan İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlığı dilerseniz babanıza Babalar Günü hediyesi, ağabeyinize doğum günü hediyesi olarak da satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar keyifle kullanacakları bir hediye arıyorsanız İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlık sizi hayal kırıklığına uğratmayacak emin olabilirsiniz.

Piyasada envai çeşitte kredi kartlık modelleri bulunuyor, ama Hediye Sepeti olarak size sevdikleriniz için isimlerine ve doğum günlerine özel bir kartlık alma fırsatı sunuyoruz. Sevgiliye doğum günü süprizleri arasında öne çıkan İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlık, sevgilinizi büyük cüzdan taşıma ve kartlarını kaybetme sorunundan kurtaracak şahane bir hediye olacak!

Hediye Sepeti olarak İsim ve Tarih Yazılı Deri Kredi Kartlığı hediye paketi ile kutusunda adresinize gönderiyoruz. Aynı gün ve ücretsiz kargo avantajımızdan yararlanmak için siparişinizi hemen oluşturun. Keyifli alışverişler…