Sevgililere Özel Kalp Anahtarlık

Ürün Kodu : S-2968
29,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sevgililere Özel Kalp Anahtarlık Özellikleri:

  • 5,5 cm çapındadır.
  • Orjinal dana derisinden yapılmıştır.

Yorumlar

zülgade
12.08.2014
cok begendım. tesekkurler.

AÇIKLAMA

Dilerseniz aşkınızın adını avuçlarınızın içinde, cebinizde kısacası gittiğiniz her yerde taşıyabilirsiniz. Hediye sepeti artık küçük objeler sayesinde gittiğiniz her yere birlikteliğinizi ve onun adını götürebilmenize imkan sağlıyor. Bu küçük kalpli anahtarlık sayesinde de artık sevdiğinizin ismi bedeninizde sizinle olacak. Ve elbette sizin adınız da onunla…

Yumuşak deri kaplı olan bu anahtarlık aşkın rengi kırmızı renginde ve kalp formunda tasarlanmış. Avuçlarınızın içinde sevgiyle tutabileceğiniz bu pufidik, yumuşacık anahtarlık daha karşıdan bakarken bile içinizi ısıtacak bir forma sahip. Dilerseniz bu anahtarlığın üzerine sadece sevdiğinizin ismini kontürlü güzel bir çerçeveyle yazdırabilirsiniz. Ya da dilerseniz de sevgilinizin ve kendinizin ismini de anahtarlığın üzerine işletebilirsiniz. Onun yerine dilerseniz sonsuzluk işaretinin tamamlayıcısı formatında da adlarınızı ikinize özel kalpli anahtarlığınızın üzerine yazdırabilirsiniz. Anahtarlık modelleri konusunda sevenler için bu özel anahtarlık aşkın en iyi tanımlayıcısı olacak.

Orijinal dana derisinden yapılan bu anahtarlık, 5,5 cm çapındadır. Bundan sonra sevgiliniz evinin, iş yerinin ve arabasının anahtarlarını, kısacası tüm anahtarlarını sizin ona aldığınız kalp anahtarlığın üzerinde taşıyarak. Küçük hediyelikler arayanlar, bu sevgi anahtarlığı ürününden rahatlıkla faydalanabilir. Günün her diliminde sizi tekrar tekrar ona hatırlatacak ve sizi unutmasına fırsat vermeyecek olan bu anahtarlık, en sevdiği objelerden olacak. Görünümü küçük ama işlevselliği büyük olan bu kalbin içine kocaman sevginizi sığdırabilirsiniz. Gün içinde aşk sinerjinizi içine sığdırarak onunla her yere gidecek olan bu sempatik anahtarlığı mini hediye seçimleriniz konusunda yabana atmamanızı öneririz. Bayanlara hediye arıyorsanız örneğin, onu sıradan günlerde dahi bu tarz mini hediyeliklerle sevindirebilirsiniz.

Aşkınıza alabileceğiniz küçük ama oldukça anlamlı bir hediye...Aşkı temsilen ikiizi tamamlayacak romantizmin rengi kırmızıdan oluşan kalp anahtarlık aşkınızı pekiştirecek özel bir hediye olacak.

İsim ve tarih yazdırabileceğiniz kalp anahtarlık sevgilinize sizi unutturmayacak en özel hediyeler arasında olacak. Aşkınıza alabileceğiniz en romantik hediye kalp anahtarlık ona belkide evlenme teklifi etmeniz için sizde bir fikir oluşturabilir.