Sallanan Kalpler Kalp Ödülü

Ürün Kodu : S-2904
54,90 TL

3 Saat 21 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Sallanan kalpler saat ödülüyle sevdiğiniz kişiyi kendinize yeniden bağlayabilirsiniz.

Aşk kelebeklerinin havalarda uçuştuğu, aşk şarkılarının - sözcüklerinin bol bol söylendiği, sevgi kuşlarının midenizde dolaştığı aşk hayatınızda mükemmel görsele sahip bir hediyeyle biricik sevgilinizin kalbini yeniden kazanabilirsiniz.

Her an sevgiliniz için küt – küt atan kalbinizi ona armağan ederek eline vermeniz en sonunda mümkün oldu. Bu saat sayesinde bunu başarabileceksiniz. Aşkınızı ona göstermenin türlü formüllerini denediniz ama inandıramadınız. O hal de bu kez de ona kalp görünümlü bu dekoratif saati armağan edin ve şansınızı bir de bu şekilde deneyin.

Üzerine dilediğiniz aşk notunu yazdırabileceğiniz bu saat sayesinde tüm gün ona aşk ilan edebileceksiniz. Üzerinde türlü desen ve formda kalplerin sallandığı ‘seni seviyorum’ sözcüklerinin uçuştuğu bu kalpli dekoratif kişiye özel saat tasarımı artık onun odasındaki en değer verdiği obje olacaktır. Sevgiliye doğum günü hediyesi arayan erkek bu güzel saati biricik sevdiğine hediye edebilir.

En güzel sevgililer günü hediyeleri çeşitleriyle kapışabilecek güzellikte olan bu dekoratif saat estetik duruşuyla kalbinizin prensesini büyüleyecektir. Bu camdan kalbi ona hediye edin ki ne kadar şeffaf ve temiz duygularla onu sevdiğinizi bir kez daha anlasın. Yanı sıra üzerindeki saat de sonsuza kadar onu seveceğinizin bir simgesi olsun. Güzel hediyelerin en yaratıcı adresi Hediye Sepeti,  sevgiliniz ve tüm yakınlarınızı en güzel hediyelere boğabilmeniz adına her zaman hizmetinizde olacak.  

Baktığınız her yerde bütün düşencelerinizde tüm hayallerinizde olan sevgilinize ona olan aşkınız kadar sonsuz bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayın. İsme özel bu hediye sadece sizin için hazırlanmaktadır.


İnsanı en özel hissettiren hediyeler elbette kişiye özel olanlarıdır. Hele birde sevgilinize bizzat hazırladığınız sözler ile anlam kazanmış bir hediye ise onu iki kat daha fazla mutlu edecek.

Sallanan Kalpler Kalp Ödülü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
Metalik gömme saat içermektedir.
Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

muslime u.
Urunleriniz elimize ulasti gayet gusel tesekkur ederim iyi calismalar dilerim.
17.01.2015