Peluş Köpek Anahtarlık

Ürün Kodu : S-11891
24,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Peluş Köpek Anahtarlığı Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • Peluş Köpek Anahtarlığın Boyutu : 11x4.5 Anahtar çemberinin çapı:3cm'dir
  • 30 derece de ve elde yıkanır
  • EN71 Avrupa standartlarına göre üretilmiştir.
  • Peluş Köpek Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Köpekleri çok seven sevgilinize armağan edebileceğiniz harikulade hediye pelüş köpek anahtarlıktan başka ne olabilir ki?

Hayvanlar aleminin tatlı en tatlılarındandır belki de köpekler. Hayvan besleyenlerin en sadık dostları, asla vaz geçemedikleri değerli varlıkları olan sevimli köpekler, pelüş oyuncaklar diyarından bu sayfada ki tatlı formuyla çıkıyor karşımıza. Anti parantez kahve tonlarındaki tüyleri ve kulaklarıyla, sempatik yüzü ve tatlı bakışlarıyla anahtarlarınızın merkezi olan sempatik bir anahtarlığa dönüşüyor. Sevgiliye ucuz hediyeler mi aramıştınız? Hiç bu kadar tatlısı ve sempatiğiyle bu fiyata karşılaşmamış olabilirsiniz. O halde hemen kapın bir tane diyoruz.

 

Arabanızı renklendirmek için anahtarlarınızı bu şirin ve sempatik anahtarlığa takabilirsiniz. Öte yandan yeni bir araba almış olan kız arkadaşınıza ya da biricik arkadaşınıza dahi bu güzel anahtarlığı armağan edebilirsiniz. Sürekli anahtarlarını kaybeden ve orada burada anahtarlık aramak adına evi alt- üst eden kardeşinize kolaylık ve sempatiklik anlamında da bu objeyi armağan etmeniz çok yerinde bir davranış olacaktır. Öte yandan evde anahtarını unutan eşinize bu tatliş köpek anahtarlıktan armağan ettiğinizde de bu dert son bulmuş olacaktır. İlginç sevgililer günü hediyesi aradığınızda karşılaşabileceğiniz bu tatlı kuçu kuçu, belki de köpeklere aşırı düşkün sevgiliniz için armağanların en ilginci olabilir.

 

Kısacası 7’den 77’ye her kesi çok sevindirecek olan görünümü küçük bu hediyeyle onlara çok işlevsel bir armağan verebileceğinizden emin olabilirsiniz. Tanıdıklarınıza, kalbinizde yer edinmiş kişilere sevgi dolu hediyeler vermek istediğinizde sizi burada bekliyor olacak olan bu sevimli pelüş köpek anahtarlıkla onlara her özel günde ya da gönlünüzden onlar için hediye almak geçtiğinde alabileceğiniz hem ucuz hem de popülaritesi yüksek bir hediye. Sevdiklerinizi sevgi dağarcığı Pelüş oyuncaklar la sevindirebileceğiniz gibi pelüş anahtarlıklarla da dünyanın en mesut insan yapabileceğinizi unutmamalısınız.