Öğretmen Babaya Hediye Esprili Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu: 16959

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babalar gününde öğretmen olan babaya çok özel bir hediye almak istiyorsanız Öğretmen Babaya Hediye Esprili Kupa Bardak tercih edebilirsiniz. Özel bir babalar günü kutlu olsun ifadesi olacak hediye çok mutluluk yaratacak. Babanızın babalar günü için özel olarak hazırlanan bu hediye kullanışlı yapısı ile fark yaratırken evde ya da okulda her zaman istediği içecekleri çok rahat bir şekilde içmesini mümkün hale getirmiş olacak.

Özel tasarımı ile dikkat çeken kupa bardak yapısı itibariyle uzun ömürlü kullanıma uygundur. Porselenden yapıldığı için içeceklerin tadının en iyi şekilde korunmasını sağlar. Aynı zamanda sağlıklı bir tüketim imkanı da verir. Ergonomik detaylar ile birlikte bardağı tutmak da çok kolay bir hale dönüşür.

Tüm detayları ile birlikte büyük bir mutluluk yaratacak olan kupa bardağın üzerine yüksek baskı kalitesi ile baskı yapılmıştır. Bu sayede zamana ya da kullanıma bağlı olarak silinme ya da solma göstermez. Her zaman ilk günkü görünümünü koruyarak babanızın çok mutlu olacağı bir hediye anlamı taşır. Yapısı itibariyle çok kolay ve pratik bir kullanım sunarak büyük bir mutluluk yaratmaya yardımcı olur.