Arkadaşa Yılın En İyi Öğretmeni Mesajlı Kişiye Özel Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 16132

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Arkadaşa Yılın En İyi Öğretmeni Mesajlı Kişiye Özel Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir ve özellikle arkadaşınız öğretmen ise onun öğretmenler gününü en iyi şekilde kutlamanız gerekir. Böylece hem arkadaşlığınızı hem de arkadaşınızın mesleğini kutlayarak son derece anlamlı bir jest yapmış olabilirsiniz. Ancak arkadaş öğretmene ne hediye alınır diyorsanız bu durumda anlamlı ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan Arkadaşa Yılın En İyi Öğretmeni Mesajlı Kişiye Özel Kupa Bardak tercih edebilirsiniz.

Bu özel bardak sayesinde öğretmen arkadaşınız dersler öncesinde, sırasında ve sonrasında soğuk ve sıcak içeceklerini rahatlıkla içebilecektir. Aynı zamanda kupanın üzerinde yer alan özel mesaj sayesinde de her zaman kendisini çok daha ayrıcalıklı ve özel hissedebilecektir.

Öğretmenler, öğrencileri için yeni bir dünyanın kapılarını araladığı, onlara yeni bilgiler gösterdiği, onlar için yeni gelişmelerin yaşanmasını sağladıkları için son derece ayrıcalıklın bir iş tanımına sahiptirler. Bu bakımdan öğretmen arkadaşlarınızın yaptıkları işi takdir etmek ve aynı zamanda arkadaşlığınızın da daha fazla pekişmesi için tercih edeceğiniz bu kupa yapısı itibariyle tamamen sağlık koşulları için uygun olup rahatlıkla kullanım için uygundur. Her iki yüzüne de baskı yapıldığı için her zaman arkadaşınızın mesleğinin ne kadar değerli olduğunu daha iyi şekilde anlayabilecektir.