Periyodik Tablo Tasarımlı Porselen Kupa

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 12905

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Periyodik Tablo Tasarımlı Porselen Kupa özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hediyeler, duygularımızı ifade etme sürecinde bizlere yardımcı olur. Kimin için hediye aldığımıza bağlı olarak en doğru seçimi yapmak adına çeşitli kriterler belirleriz. Genelde sevgiliye alınacak hediyelerin daha romantik, arkadaşlar için alınan hediyelerin ise daha esprili olmasına dikkat ederiz. Kimi zaman da arkadaşlarımızın mesleklerine ya da ilgi alanlarına göre hediye seçimleri yaparız. Erkeğe ya da kıza ne hediye alınır gibi soruların içinde kaldıysanız Hediye Sepeti üzerinden sipariş edeceğiniz bu şık, periyodik tablo tasarımlı porselen kupa, sizi ve sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edecektir.

İsminden de anlaşılacağı üzere bu porselen kupanın üzerinde, kimya derslerinden çok iyi hatırlayacağımız meşhur periyodik tablo yer almaktadır. Bu nedenle bu kupayı özellikle Kimya bölümünde okuyan ya da kimya alanında çalışan sevdikleriniz için alabilirsiniz. Aynı şekilde Öğretmenler Günü’ne özel olarak Kimya öğretmeninize bu şekilde bir hediye sunabilirsiniz.

Sevgililer günü sürprizleri erkek için de kadın için de apayrı bir öneme sahiptir. Bu kupayı dilerseniz Sevgililer Günü’ne özel olarak sipariş edebilirsiniz. Yüksekliği 9,5 cm, çapı ise 8,5 cm olan bu özel porselen kupa, özel bir baskı tekniğiyle adresinize yollanmaktadır. Hemen sipariş verdiğiniz takdirde ilk iş günü kargonuz yola çıkacaktır. Tüm ürünlerde ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın ve sevdikleriniz için bu sempatik kupayı hemen sipariş edin. Periyodik tablo tasarımlı kupa, adresinize son derece şık bir hediye paketiyle ulaştırılacaktır. Tüm elementlerin sembolleri ile birlikte aynı anda yer aldığı bu özel tasarım sayesinde, periyodik cetveli ezberlemek apayrı bir keyfe dönüşecektir.