Müzik Severe Korno Tasarımlı 3d Led Gece Lambası

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
334.90 TL
277.97 TL
Ürün Kodu: 15929

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Müzik dünyayı algılamanın en kuvvetli yollarından birisidir. Müzik sevgisi, her zaman hoş zamanlar geçirmek, hissedilen duygulara eşlik etmesi, mutluluğu ya da hüznü ifade edebilmesi gibi farklı amaçlar ile herkeste bulunur. Çünkü müzik neredeyse herkesin çok sevdiği bir sanattır.

Bazıları için ise müzik tam yaşamın merkezindedir ve gerek dinleme gerekse de icra etme bakımından müziksiz bir yaşam onlar için düşünülemez. Böylesi yakınlarınız için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Müzik Severe Korno Tasarımlı 3d Led Gece Lambası harika bir tercih olacaktır. Estetik görünümü ve işlevsel yapısı ile hediye ettiğiniz sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek olan bu özel ürün, yapısı itibariyle uzun süreli kullanımlar için uygundur.

İşlevsel yapısı ile ev ortamında ya da ofis aksesuarı olarak kullanılabilecek ürün, hem müzik sevgisinin her zaman göz önünde olmasını sağlıyor, hem de sağladığı ışık ile ortamın çok daha aydınlık bir hale bürünmesine neden oluyor. İsteğe bağlı olarak gece lambası ya da çalışma masasını aydınlatıcı olarak kullanılacak ürün USB bağlantısı ile çalıştığı için de yüksek güvenlik imkânı yaratarak kullanım olanakları tanıyarak, sevdiklerinize her zaman kullanacakları bir hediye değeri taşıyor.