Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba

Ürün Kodu : S-12122
119,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 22,5 x 13,5 cm ölçülere sahiptir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz 3 Boyutlu Lambaları dilerseniz gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • 3 Boyutlu üst bölüm Akrilik kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Elektirik girişi sayesinde pil degiştirme derdi olmadan uzun süre kullanılabilir.
  • Dilerseniz 9V yassı pil ile elektrik olmadan kullanabilirsiniz. (Ürün ile birlikte pil gönderilmemektedir)

Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Yorumlar

Erkan C.
06.06.2018
Süper servise
Gerçekten süper Service sizin sayenizde eşim çok mutlu oldu bana ayın 7’sin teslim tahriyi vermenize rağmen benim kırmayıp bugün teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Profesyonel servisiniz için çok teşekkür ederim.
volkan y.
12.05.2018
Mükemmel
Ürünüm geldi çok güzel olmuş ellerinize sağlık
Celil g.
09.05.2018
Çok memnun kaldık
Ürün gerçekten çok güzel ve çok kısa zamanda adrese teslim edildi ilk defa bu site den bi hediye siparişi verdim çok tereddüt deydim ama gerçekten çok memnun oldum çok teşekkür ediyorum çok başarılı ve ekonomik
Büşra c.
05.05.2018
Başarılı
Hızlı ve kaliteli hizmet

AÇIKLAMA

Anneler Günü yaklaşırken anneniz için almanız gereken hediyeye karar verdiniz mi? Onun mutlu olacağı, farklı, gördükçe sizi hatırlayacağı ve manevi değeri yüksek bir hediye almak istemez misin? Eğer böyle bir hediye almak istiyorsanız Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediye seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz. Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediyesi ile onu çok mutlu edeceğinize şüphe yok. Bu hediye sayesinde annenizi mutluluktan havalara uçururken bir yandan da duygulandıracağınız kesin… Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediyesini anneniz evinin istediği herhangi bir köşesinde kullanabileceği gibi iş yerinde de rahatlıkla kullanabilir.

Anneler günü hediye seçeneklerini değerlendirmek ve onların arasında doğru elemeyi yaparak ideal hediyeye ulaşmak zaman ve emek ister. Eğer siz doğru hediyeyi bulmak için uğraşıyorsanız Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediye seçeneğini mutlaka değerlendirmeli ve bu hediyenin annenizi ne kadar sevindireceğini düşünmelisiniz. Sizden gelen bu anlamlı ve duygusal hediye karşısında emin olun anneniz de gözyaşlarını tutamayacaktır…

En anlamlı anneler günü için hediyeler her zaman sizin de emeğiniz olan hediyelerdir. Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediye paketine sıkıştırılmış güzel bir not, onu ne kadar sevdiğinizi anlatan bir yazı ya da annenizle bağınızın ne kadar sağlam olduğunu yazdığınız bir mektup ile bu hediyeyi daha da anlamlandırabilirsiniz. 3 Boyutlu üst bölüm akrilik kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanan Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba, elektrik girişi sayesinde pil değiştirme derdi olmadan uzun süre kullanılabilir.

Anneler gününe hediye bakarken tüm seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz. Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediyesi anneler günü hediye seçenekleri arasında en popüler alternatiflerden birisidir. Eğer sizin için de Anneler Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediye seçeneği doğru alternatif ise bir an önce siparişinizi vermeli ve annenizi sevindirmelisiniz.