Bugatti Veyron Tasarımlı 3 Boyutlu Optik İllüzyon Gece Lambası

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%13 indirim
119.9 TL
104.31 TL
Ürün Kodu : 15785

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 22 cm x 14 cm.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Bugatti Veyron Tasarımlı 3 Boyutlu Optik İllüzyon Gece Lambası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hız tutkunları için son derece önemli bir araç olan Bugatti Veyron, yüksek kapasitelerdeki hızı, özel tasarımı, güçlü motoru ile öne çıkan ve otomobillere ilgi duyan herkesin gözdesi olan bir araçtır. Güçlü özelliklerini geniş performansa sahip motorundan ve teknik özelliklerinden alan araç, özellikle spor araçlara ilgi duyanların özel bir önem atfettikleri araçların başında gelmektedir.

Otomobillere, özellikle spor araçlara ilgi duyan yakınlarınız için özel hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Bugatti Veyron Tasarımlı 3 Boyutlu Optik İllüzyon Gece Lambası son derece doğru bir tercih olacaktır. Modelin özenli işlenmiş tasarımı ile birlikte kendisine özgü ışığına sahip bulunan model, tüm bu özellikleri ile birlikte otomobil ve hız tutkunlarının gözde hediyesi olacaktır.

Sevdiklerinize doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü ya da benzeri günlerde, eğer araçlara ilgileri varsa kesinlikle tercih etmeniz gereken lamba, USB bağlantısı ile çalıştığı için bu açıdan da kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kullanım sırasında etrafına yaydığı ışığı ile birlikte, özellikle çalışma yapılan anlarda daha büyük bir kolaylık sağlanmasına yardımcı olacak ürün, tüm bu özellikleri ile birlikte otomobillere ilgi duyan tüm yakınlarınız için unutamayacakları ve hep kullanacakları bir hediye olma özelliğini taşıyacaktır.