Sevgiliye Hediye Romantik Güller Tasarımlı Kişiye Özel 3d Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16610

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 23 cm x 14 cm
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Sevgiliye Hediye Romantik Güller Tasarımlı Kişiye Özel 3d Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmanın en güzel taraflarından birisi en güzel hediyeleri sevgiliniz için tercih etmenizdir. Sevgilinizin mutlu olmasını sağlamak için hediye seçiminde özenli ve dikkatli davranmanız gerekir. Özel tasarımı ile öne çıkan Sevgiliye Hediye Romantik Güller Tasarımlı Kişiye Özel 3d Led Lamba sevgilinize ne kadar çok değer verdiğinizi ifade etmeniz açısından eşsiz bir önem taşıyor.

Bu özel tasarım lamba yapısı itibariyle sevgilinizi çok mutlu etmekle kalmıyor aynı zamanda ışık sağladığı için çalışma masasında pratik bir işlev de görüyor. Özellikle sevgililer günü hediyesi erkeğe ve kadına uygun olacak şekilde bir hediye istiyorsanız sevgilinizi bu özel lamba ile çok mutlu edebilirsiniz.

USB bağlantısı ile çalıştığından güvenli ve pratik bir kullanım imkânı sunan lamba aynı zamanda özel tasarımı sayesinde de sevgilinizin görmekten büyük mutluluk duyacağı bir görünüm taşıyor. Üzerine özenle yazılan isimleriniz de lambayı daha romantik ve aşk dolu bir hale getiriyor. Şık ve estetik görünümü ile her zaman sevginizin ne kadar değerli olduğunu ifade edecek bu özel lamba ile sevgililer günü başta olmak üzere tüm özel günlerde sevgilinize özel bir sürpriz yapabilecek, sıradan günleri de aşk dolu günler haline getirebileceksiniz.